Müge Anlı’da Acılı Kız Kardeşler Erkek Kardeşe Karşı! Şüpheli Ölümün Ardından Yaşananlar

Aleyna

ATV

31 Mart 2021

Müge Anlı’da Acılı Kız Kardeşler Erkek Kardeşe Karşı! Şüpheli Ölümün Ardından Yaşananlar

Müge Anlı İle Tatlı Sert Programının bugünkü bölümünde yine şüpheli bir durum daha ele alınıyor. Bundan 20 gün önce hayatını kaybeden Ayten Sevim’in kızları şüpheli ölümün aydınlatılması için Müge Anlı’dan yardım istedi. Ve işte sonra olanlar!

Çanakkale Biga’da Şüpheli Olay

Biga’da yaşayan ve 20 gün önce hayatını kaybeden Ayten Sevim’i en son gören kişi olan eşi Nurettin Sevim, kızlarının ondan şüphelenmesi nedeniyle Müge Anlı’nın sorularına cevap vermeye çalışıyor. Eşinin odada yattığını düşündüğünü söyleyen Nurettin Sevim, Ayten Sevim’i en son bahçede düşmüş olarak görür. Ardından Ayten Sevim’i o şekilde görür görmez üzerindeki pike ile birlikte kaldırıp hastaneye götürür ve ilk muayenelerin ardından hastaneden çıkartır. Nurettin Sevim hastaneye imza atarak eşini İstanbul’da bir hastaneye götürmeye karar verir. Ancak işte tam da bu noktada açıklanmayı bekleyen birçok soru bulunuyor. Kızları ise banyoda kanlı peçeteler ve kırık bir toka olduğu için annelerinin ölümünden şüphelenirler. Ayten Sevim’in bedeninde darp izleri bulunsa da bundan Nurettin Sevim’in sorumlu olup olmadığı henüz bilinmiyor. Bu konuda gözler çıkması beklenen otopsi raporunda.     

Sen Benim Babamsın

Bu esnada kardeşlerden diğeri olan Ertuğrul Sevim ise babaları Nurettin Sevim’in herhangi bir delil ve rapor olmadan bu şekilde suçlanmasına isyan etti. Hatta tartışmanın harareti ile babasına dönerek “Annemi öldüren sen olsan dahi ben seni karşıma alamam. Sen benim babamsın” dedi. Eğer otopsi raporunda babanın suçlu olduğu ortaya çıkarsa ne yaparsın sorusuna karşı ise “Arkasındayım. Cezaevine girsin cezaevine ziyarete de ben giderim” dedi.

Müge Anlı’dan Erkek Kardeşe Cevap   

Müge Anlı ise Ertuğrul Sevim’e “Bu kadınlar çocuklarımız yalnız büyümesin diye yıllarca kocalarının kahrını çekiyorlar. Siz de o anneleri savunacaksınız” diyerek cevap verdi. Ayten Sevim’in Ertuğrul Sevim’in eşini sevmediği, hatta evlerine domuz yağı sürdüğü iddialarına karşı ise Müge Anlı “Bir kadın bulduğunuz zaman annenizi babanızı bu şekilde elinizin eliyle itmemelisiniz. Hiçbir kadın için annenin kalbi kırılmaz” dedi.

Nurettin Sevim’in hastane polisi ve savcılığa verdiği ifadelerdeki çelişkiler tüm şüpheleri onun üzerine çekse de henüz otopsi raporu sonuçları çıkmadığı için olayın gizemi kendisini korumaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz