Özbir Ailesinden Bir Dünya Devi Çıkıyor! Esra Erol Ömer’in “Battal Boy” iPhone 11’ini Paylaştı: “Ömer Jobs!”

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Özbir Ailesinden Bir Dünya Devi Çıkıyor! Esra Erol Ömer’in “Battal Boy” iPhone 11’ini Paylaştı: “Ömer Jobs!”

Özbir ailesinde eğlenceli anlar yaşanmaya devam ediyor! Esra Erol her fırsatta ne kadar iyi bir anne olduğunu hepimize kanıtlıyor. Çocuklarının gelişimlerini yakından takip eden güzel sunucu; dün akşam Ömer’in kartona yaptığı cep telefonunu Instagram hesabından “Ömer Jobs” notuyla paylaşarak; oğluna destek oldu!

Esra Erol ve Aii Özbir

Canlı Yayında Evlenmişti!

Uzuuuun yıllardır ekranlarda farklı programlarla boy gösteren Esra Erol, gündüz kuşağının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor! İlk olarak Flash TV’de “Desti İzdivaç” isimli evlilik programı ile kariyerine start veren Esra Erol; Flash TV’den sonra farklı kanallarda evlilik programı yapmaya devam etti. Hatta Zuhal Topal, Hande Ataizi ve Seda Sayan gibi kişiler, kendisinden sonra evlilik programı sunmaya başlasalar da, kimse Esra Erol’un koltuğunu sarsamadı.

Esra Erol ve Aii Özbir

Hatta Esra Erol, sadece yalnız kalpleri buluşturmakla kalmadı kendisi de programda evlendi! Güzel sunucu yıllardır birliktelik yaşadığı Ali Özbir’le ATV ekranlarında canlı yayında nikah kıyarak; bir ilke imza atmış oldu. Hamilelik ve doğum süreçlerini de programda seyircileriyle paylaşmaktan geri durmayan Esra Erol; evlilik programlarının yasaklanmasının ardından meslektaşı Müge Anlı’nın yolundan gitmeye karar vererek mecburi bir konsept değişikliğine gitti! Şimdilerde evden kaçan genç kızları ya da evli kadınları bulmaya; küs olan kişileri barıştırmaya çalışıyor.

Esra Erol ve Aii Özbir

“Ömer Jobs!”

Ancak oldukça sabır ve özveri gerektiren bir iş olduğunu söylemek gerekiyor! Bizler bile ekran başında seyrederken sinirlerimize hakim olamadığımız anlar yaşıyoruz, bütün bu süreçleri canlı yayında saygı çerçevesi için yürütebildiği için Esra Erol’u tebrik etmiyor lazım! Canlı yayında bu kadar sabırlı ve özverili olan Esra Erol; aile hayatında da aynı sabırı çocuklarına karşı göstermekten de geri durmuyor.

Ailesinin mutluluğu ve çocuklarının kişisel gelişimi için çırpınan güzel sunucu; dün akşam oğlu Ömer’in büyük bir kartona çizdiği telefonu Instagram hesabından “Ömer Jobs” notuyla paylaşmayı ihmal etmedi. Özbir ailesinden bir dünya devi neden çıkmasın?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz