Ne Gezdin Be Aslı! Ünlü Oyuncu Aslı Enver Bu Kez de Eski Bir Dost İle Sahil Gezintisinde

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Ne Gezdin Be Aslı! Ünlü Oyuncu Aslı Enver Bu Kez de Eski Bir Dost İle Sahil Gezintisinde

Sevimliliği ve güzelliği ile ekranların sevilen yüzlerinden birisi olan Aslı Enver’i bir süredir sosyal medyada hep rahat rahat gezinirken görüyoruz. Şu korona günlerinde kıskanılası görüntüler açıkçası. İnsanlardan uzak doğaya yakın, olabilecek en iyi yerleri tercih ediyor kendileri. Ve işte bugün de!

Dolunay Soysert İle Sahilde

Aslı Enver bir süredir Instagram’dan hepimizi kıskandıran huzurlu, sakin ve doğayla iç içe paylaşımlar yapıyor. Güzel oyuncu bol bol gezmeli bu fotoğraflardan birisini de bugün yayınladı. Yukarıda yaptığı paylaşımda yanında olan kişi ise hem arkadaşı, hem de meslektaşı olan Dolunay Soysert. Paylaşıma ayrıca menajeri ve eski nikah şahidi olan Ayşe Barım’ı da etiketleyen güzel oyuncu yine sevenlerini kıskandıran güneşli, huzurlu bir gün geçiriyor.

Genç Oyuncuların Çanakkale Kaçamağı

Eski dost olan Aslı Enver ve Dolunay Soysert ikilisi hafta sonunda birlikte bir Çanakkale kaçamağı yaptılar. Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bir otele yerleşen güzel oyuncular güzel ve güneşli bir hafta sonunun tadını çıkarmışlar adeta. Her ikisinin de kalbi boş olunca dostluklarını tazelemek için de iyi bir fırsat yakalamışa benziyorlar. Peki Aslı Enver’in Dolunay Soysert ile olan bu gezisine eklediği Ayşe Barım kim?

Sağlam Bir Eğitim Sağlam Bir CV

blank

Her iki oyuncunun da sevdiği ve menajerlik deneyiminden yararlandığı Ayşe Barım oldukça sağlam bir altyapıya sahip. English Highscool for Girls’de ortaokul ve lise eğitimini alan Ayşe Barım üniversite eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı’nda tamamladı. Üniversite eğitiminin ardından 2 yıl kadar Londra’da yaşayan Barım burada ayrıca iletişim eğitimi aldı. Ve Türkiye’ye döner dönmez Kanal D, ATV, Hürriyet gibi büyük organizasyonların Promosyon Direktörlüğü görevini üstlendi.

Kimlere mi menajerlik yapıyor?

ayşe barım serenay sarıkaya

Kimlerle yapmıyor ki! Ayşe Barım menajerlik konusunda da her zamanki gibi yolunda ilerliyor ve dev isimlerle kol kola yürüyor. Bunlardan bazıları; Halit Ergenç, Berguzar Korel, Erkan Can, Hümeyra, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Fikret Kuşkan, Sinem Kobal, Ezgi Mola, Hazal Kaya, Melisa Sözen, Rıza Kocaoğlu, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Aslı Enver ve daha başkaları diyelim şimdilik.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz