Esra Değirmencioğlu Psikolojisinin Neden Bozulduğunu Açıkladı: Benim Ağzıma S.çsınlar!

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Esra Değirmencioğlu Psikolojisinin Neden Bozulduğunu Açıkladı: Benim Ağzıma S.çsınlar!

Esra Değirmencioğlu takipçisine büyük bir itirafta bulundu. Instagram’da paylaştığı video ile sosyal medyanın gündemine düşen ünlü oyuncunun söyledikleri olay oldu.

esra değirmencioğlu-bir zamanlar çukurova

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisindeki yenge rolüyle akıllara kazınan Esra Değirmencioğlu o diziyle birlikte büyük bir çıkış yapmıştı. Ardından Doksanlar, Ulan İstanbul, Kırgın Çiçekler, Şahin Tepesi gibi dizilerde başarılı bir performans sergileyen ünlü oyuncu şimdilerde fenomen dizi Bir Zamanlar Çukurova’daki Behice rolüyle adeta fırtınalar estiriyor.

Kendine Küfür Etti

Snob Magazin’in haberine göre, Esra Değirmencioğlu’ndan takipçisine oldukça şaşırtan bir cevap geldi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabında psikolojisinin bozuk olduğunu dile getirdi. Instagram’dan içini döktüğü bir video paylaşan başarılı oyuncu “Çocuklar size bir şey söyleyeceğim. Ben çok şişmanladım. Benim ağzıma s..çsınlar. Kendime o kadar kızgınım ki… Artık yemek yemeyi sevmiyorum. Bir tek makarna seviyorum. Yemek yemekten midem bulanıyor. Bir tek makarnayı seviyorum. Psikolojim çok bozuk” dedi.

esra değirmencioğlu-bir zamanlar çukurova

Ünlü oyuncunun o sırada gözünden akan yaş da dikkatlerden kaçmadı. Esra Değirmencioğlu’nun o paylaşımına ise bir takipçisi “Psikolojinin bozuk olduğunu söylemesen anlamayacaktık” diye yorum yaptı. Ünlü oyuncudan ise bu yoruma çok şaşırtan bir cevap geldi. Değirmencioğlu “Doktorsunuz demek. Ama değilseniz geçmiş olsun” diyerek yanıt verdi.

Aldatılmayı Sorun Etmedim Demişti

esra değirmencioğlu-bir zamanlar çukurova

Esra Değirmencioğlu geçtiğimiz aylarda Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk olmuştu. Ünlü isim o programda önceki ilişkileri hakkında çok şaşırtan açıklamalarda bulunmuştu. 17 yaşında bir kızı olduğunu dile getiren Değirmencioğlu, eski eşinin kendisini aldattığını dile getirdi. Eşinin bunu ona dürüstçe söylediğini dile getiren ünlü oyuncu “Bir şey mi oldu, sen beni aldatıyor musun? diye sordum ‘evet’ dedi. Sonra oturup konuştuk ve boşandık. Şimdi çok tatlıyız, kızımın babası çok da şeker bir adam… Sıkılmış! Sıkıldık zaten birbirimizden o daha dürüstçe davrandı. Konuşmak tatlı bir şey, iletişim çok önemli.” demişti. Ünlü ismin bu açıklamaları ise o zaman büyük tepki çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz