Nalan Duygularının Kilidini Açıyor: Ben Galiba Aşık Oldum! Camdaki Kız 8. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Nalan Duygularının Kilidini Açıyor: Ben Galiba Aşık Oldum! Camdaki Kız 8. Bölüm Fragmanı

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız tüm heyecanıyla devam ediyor. Her Perşembe saat 20.00’de seyirci ile buluşan dizi, bu hafta 8. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Camdaki Kız’ın Konusu Nedir?

Nalan, annesi ve babası sandığı anneanne ve dedesi tarafından adeta cam bir fanusta büyütülmüştür. Kadın-erkek ilişkileri konusunda takıntılı olan Feride Hanım Nalan’ın kimse ile diyalog kurmasına, temas etmesine izin vermemiştir. Nalan her insanın yaşadığı güzel duygulardan mahrum büyümüştür; ta ki Sedat ile tanışana kadar. Koroğlu ailesinin küçük oğlu Sedat ise Evli bir kadın olan Cana ile yasak aşk yaşamaktadır. Ailenin babası Rafet Koroğlu, oğlunu bu sevdadan vazgeçirmek için evlendirmeye karar verir; ancak onun aklındaki gelin adayı, aile fertleri tarafından sevilmemektedir. O sırada Sedat’ın yardımına ablası Selen koşar ve hoş bir tesadüf eseri Nalan’ı bulur. Tüm aile tarafından sevilen Nalan mutluluğu bulduğunu düşünür; ancak bir oyunda kurtarıcı olduğundan haberi yoktur.

7. Bölümde Neler Oldu?

blank

Tako, Koroğlu konağındaki AVM’yi keşfetti. Hal böyle olunca Gülcihan ve Döndü onu alıkoydu. Tako’nun ortadan kayboluşu Koroğlu konağında olay yarattı. Rafet Bey her yerde Tako’yu ararken, ev halkı bu krizi çözmek için yeni yollar buldu. Sedat ile Nalan’ı öpüşürken gören Feride, adeta çılgına döndü ve evlenene kadar Sedat ile görüşmesini yasakladı. Ancak Sedat Nalan’ı gizli gizli ziyaret etmeye devam etti. İkinci kez Feride’ye yakalanan Nalan için bu sefer tüm kapılar kapandı. O sırada Sedat zaaflarına yenik düşerek Cana ile barıştı, ancak Nalan’a ulaşma çabaları da devam etti. Nalan’dan haber alamayınca endişelenen Sedat durumu ailesine açtı ve Koroğlu ailesi, İpekoğlu ailesinin evini habersizce ziyaret etti. Nalan’ı ilk defa evinde ziyaret eden Muzo, yaşanmak üzere olan bir felaketi son anda engelledi ve Nalan’ın hayatını kurtardı.

8. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Adil İpekoğlu, artık Feride Hanım’ın saçma sapan takıntılarına dayanamaz ve sert çıkışır. Nalan’ın sağlığı bir miktar kötüler. Hem bu durum, hem de Adil Bey’in baskısı Feride’ye pişmanlık yaşatır. Bu sırada Nalan’ın en büyük destekçisi ise Muzo’dur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz