Mavi’nin Başına Bunlar da mı Gelecekti? Gamze Erçel ve Eşinin Minik Mavi’ye Yapmadıkları Kalmadı!

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Mavi’nin Başına Bunlar da mı Gelecekti? Gamze Erçel ve Eşinin Minik Mavi’ye Yapmadıkları Kalmadı!

Instagram’ın en ünlü isimlerinden biri olan Gamze Erçel, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Ünlü isimden eğlenceli bir paylaşım daha geldi. Mavi’nin o görüntüleri herkesi çok eğlendirdi.

gamze erçel-mavi

Hande Erçel ve Gamze Erçel kardeşler bir süredir Türkiye’nin en çok konuşulan isimleri. Her yaptıklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü kardeşler, sosyal medyada da oldukça fazla seviliyor. Kariyerine kardeşi gibi oyuncu olarak başlayan ancak daha sonra oyunculuğu bırakıp Instagram’ın en ünlü influencerlarından birine dönüşen Hande Erçel sevimli kızları Mavi ve yakışıklı eşi Caner Yıldırım ile kurduğu mutlu yuva ile tüm sosyal medyayı kendine hayran bırakıyor.

Mavi Tarafını Seçti

Bildiğiniz gibi hem Gamze Erçel hem de Hande Erçel Mavi ile sık sık paylaşım yapıyor. Daha iki yaşında olmasına rağmen Instagram’ın en ünlü isimlerinden biri haline gelen sevimli Mavi’nin her paylaşımı adeta olay oluyor. Sosyal medya hesabında Mavi’nin komik hallerini takipçileriyle paylaşan Gamze Erçel ve Caner Yıldırım çiftinden geçtiğimiz günlerde keyifli bir paylaşım gelmişti. Ünlü çiftimiz kızları Mavi’yi tutarken birden yere bırakarak ayrı yönlere kaçtılar. Mavi’nin tercihi ise annesi Gamze Erçel’in peşinden gitmek oldu.

Bir trende dönüşen bu paylaşımı dün Berfu ve Eser Yenenler çiftinde de görmüştük. Ancak Mavi’nin aksine Kuzey hiç kimsenin peşinden gitmeyerek apayrı bir yön seçti.

Kocası ile Hesapları Karıştırmıştı

gamze erçel-mavi

Geçtiğimiz günlerde Gamze Erçel’in yaptığı bir hata olay olmuştu. Fenomen isim, sabah saatleri için hazırladığı bir gönderiyi yanlışlıkla eşi Caner Yıldırım’ın hesabından paylaşmıştı. Hata yaptığını fark edince gönderiyi anında silen ünlü ismin bu hatası takipçilerinin gözünden kaçmadı tabii. Gamze Erçel’in eşinin hesabını kontrol ediyor oluşu olay oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz