Seneler Sonra İlk Kez Eda’yı Görecek! Serkan Bolat Baba Oldu: Sen Çal Kapımı’nın Yeni Sezonundan İlk Fragman

Aleyna

FOX

27 Mayıs 2021

Seneler Sonra İlk Kez Eda’yı Görecek! Serkan Bolat Baba Oldu: Sen Çal Kapımı’nın Yeni Sezonundan İlk Fragman

Fox Tv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Sen Çal Kapımı’nın yeni sezonundan ilk fragman geldi. Serkan Bolat çocuğu olduğunu öğrenince ne yapacak? Eda ile ilk karşılaşmaları nasıl olacak?

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Ekran yolculuğuna bir yaz dizisi olarak başlayan Sen Çal Kapımı, şüphesiz bu sezonun en sevilen yapımlarından biri oldu. İlk bölümleriyle reyting listelerini altüst eden ve televizyon tarihine adını altın harflerle yazdıran Sen Çal Kapımı, yeni sezonuyla nefesimizi kesmeye, aşkın ve kahkahanın tozunu arttırmaya geliyor.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Yıldız kadrosunda Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi fenomen isimleri barındıran Sen Çal Kapımı’nın yeni sezonunda bizi neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Önceki Sezon Neler Olmuştu?

Bursunun kesilmesiyle hayallerinden vazgeçmek zorunda kalan Eda Yıldız, hayatta en çok nefret ettiği insan olan Serkan Polat ile karşılaşır. Beraber bir dolu macera yaşayan ikili yanlış anlaşılmalar silsilesinden dolayı gizli bir anlaşma yapar. Bu anlaşmayla nişanlı gibi davranmaya başlayan Eda ve Serkan’ın arasındaki nefret yavaş yavaş tutkulu bir aşka dönüşür.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Son bölümde ise dilek kutusunda şansları denemeyi kafaya koyan ikilinin karavanlarıyla gezi çıkmasına şahit olmuştuk. Hastalığından bahsetmek istemeden hayatın tadını çıkarmak isteyen Serkan, davranışlarındaki değişikliklerle çevresi tarafından tepki çekmeye başlamıştı. Serkan’ın bu beklenmedik kararları ise Eda’nın bile aklını allak bullak etmişti. Sevdiği adamla karavanla bir maceraya atılan Eda, kendilerini bekleyen tehlikenin henüz farkında değildi.

Yeni Sezonun Heyecanı Hepimizi Sardı

“Senden hiç hoşlanmadım Serkan Bolat” kimler hatırladı bu konuşmayı? Sen Çal Kapımı yeni sezonun ilk bölümüyle 9 Haziran izleyicilerle buluşacak. Nasıl bekleyeceğiz bilemiyorum.

Benzer Haberler

Sindirella 29 Mayıs 2021

Eda’nın kızı ile Serkan’ın atışması, bana Eda ve Serkan’in atışması mı hatırlattı. “Sen hiç hoşlanmadım Serkan Bolat”
Serkan:”Duygularımız karşılıklı hanfendi”😍😍😍😍🤩🤩😘😘😘

Kraliçe👑👑 29 Mayıs 2021

Waowww oleyy

Hazal 29 Mayıs 2021

Serkan saçını uzatmasaydı keşke

Yorum Yaz