Esra Dermancıoglu’nu Bir de Aşıkken Düşünemiyorum Diyenler Buraya! Havada Aşk Kokusu Var

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Esra Dermancıoglu’nu Bir de Aşıkken Düşünemiyorum Diyenler Buraya! Havada Aşk Kokusu Var

Birbirinden orijinal sosyal medya paylaşımları ve cesur halleri ile tanıdığımız Esra Dermancıoğlu bugün de Instagramdan bir paylaşım yaptı. Paylaşımında “Ruhuma düştün” diyen ünlü sanatçı aşka yelken mi açıyor acaba?

Kendine Münhasır Orijinallik

Esra Dermancıoğlu sanatçı kişiliğinin yanı sıra marjinal halleri ile de dikkatleri çeken isimler arasında. Seveni de var sevmeyeni de elbette. Hatta bundan kısa bir süre önce Söylemezsem Olmaz Programı sunucularından Seren Serengil ile aralarında yaşanan atışmalar hepimizin malumu. Ama kabul edelim ki ünlü oyuncu her hali ile ayrı bir çılgın. Kendine münhasır kişiliği ise sanatçıya ayrı bir orijinallik katıyor ayrıca.

Her Hali Ayrı Çılgın, Peki Ya Aşık Hali?

Esra Dermancıoğlu bugün Instagram hesabından yayınladığı mesajla bir aşk yaşadığına dair şüpheleri yeniden canlandırdı. Ünlü sanatçı mesajında “Yoruldum ama bi kere ruhuma düştün… korkmuyorum artık… yola devam… bi daha dönsem yine o ana dönerim ?” dedi ve birçok soruyu gündeme getirdi. Acaba bir kere ruhuma düştün dediği isim kim? Hangi ana geri dönmek istiyor? Ve daha önce neden korkuyordu acaba? Bunların hepsini zamanla görürüz herhalde. Ama şu an Esra Dermancıoğlu’nu bilen, tanıyan, takip eden herkesin aklında beliren en önemli şey şu olsa gerek. Normal hali zaten çılgın olan başarılı oyuncunun bir de aşık hali nasıl olacak acaba? Bol enerjili, bol eğlenceli, bol hareketli paylaşımlar bizi bekliyor olabilir!

Murat Balcı İddiaları

Murat Balcı

Geçtiğimiz haftalarda Esra Dermancıoğlu’nun meslektaşı Murat Balcı ile sevgili olduğu iddiası çok konuşulmuştu. Ama çiftten bu yönde bir açıklama gelmedi. Hatta Esra Dermancıoğlu, hakkında söylenenler için zehir zemberek cevaplar vermişti çektiği videolarla. Geçtiğimiz yıl Ömer Güneş’ten ayrılan oyuncunun Murat Balcı ile ilişkisi ise çok da netlik kazanmamıştı. Bakalım belki de bu paylaşımın arkasından Afili Aşk, Kiralık Aşk gibi dizlilerden tanıdığımız Murat Balcı çıkacak kim bilir!

Dün de Spora Başlamıştı!

Ünlü oyuncu ayrıca dün yaptığı paylaşımla bir de spora başladığını yayınlamıştı. “Spora başlıyorum… artık siz düşünün?” diyen sanatçının spor aşkını körükleyen şey gerçek aşk mı acaba? Hadi hayırlısı diyelim.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz