Çatışmanın Ortasında Kız İsteme! Son Yaz 14. Bölüm Fragmanı Çok Heyecanlı, Çok Romantik

Ayşegül S.

FOX

31 Mart 2021

Çatışmanın Ortasında Kız İsteme! Son Yaz 14. Bölüm Fragmanı Çok Heyecanlı, Çok Romantik

Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı Son Yaz dizisinde Akgün ve Yağmur için artık açıkça yüzleşme vakti. İşte Son Yaz 14. Bölüm fragmanı!

Halil Sadi’nin Tuzağı

Alperen Duymaz - Hafsanur Sancaktutan - Son Yaz

Geçtiğimiz hafta Akgün ve Savcı Selim arasında oldukça samimi paylaşımlar yaşanır. Akgün’e oğlu gibi davranan Selim ona aileden birisi gibi bakar ve yapacağı iş konusunda da tavsiyelerde bulunur. Yepyeni ve temiz bir hayat kurması için ona hep destek olacağını söyler. Ama tabi tek şartı kızı Yağmur’dan uzak durmasıdır. Diğer yandan Akgün’ün, Soner ve Eray’la beraber açacağı mekanın açılışında Halil Sadi’nin adamları da mekana gelir ve olay çıkartırlar. Amaçları Akgün’ün saatine bir dinleme cihazı yerleştirip babasının hayatta olup olmadığını öğrenmektir.

Evlenme Teklifi

13. Bölümün son sahnesi Akgün’ün Yağmur’u babası ile telefonda tanıştırıp akabinde de evlenme teklifi etmesiyle biter. Yayınlanan 14. bölüm fragmanında ise Yağmur tüm dünyayı karşısına alma pahasına Akgün’ün teklifini kabul eder. Bu arada Akgün’ün saatindeki dinleme cihazı yüzünden babasının yaşadığını öğrenen Halil Sadi Selçuk Taşkın’a bir suikast düzenler. Bu esnada ise Selçuk Taşkın Savcı Selim’den Allah’ın emriyle Yağmur’u oğluna istemektedir. Bir yandan üzerlerine kurşun yağarken diğer yandan Akgün Yağmur’la evlenmek istediğini söyler. Bakalım üçü de bu saldırıdan sağ kurtulabilecek mi? Saldırıdan kurtulsalar bile Akgün Savcı Selim’in elinden kurtulabilecek mi? Tüm bu gelişmeler 14. bölümde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz