Tutkulu Doktor Hekimoğlu’ndan Yine Marjinal Haller! İşte Hekimoğlu 44. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Tutkulu Doktor Hekimoğlu’ndan Yine Marjinal Haller! İşte Hekimoğlu 44. Bölüm Fragmanı

Hekimliğindeki başarıları, radikal yöntemleri, güçlü önsezileri ile dikkat çeken Ateş yani nam-ı değer Hekimoğlu her bölümde sevenlerinin beğenisini toplamaya devam ediyor. İşte 44. Bölüm fragmanı ve huysuz ama karizmatik Hekimoğlu’nun yeni vakası!

Özgür İradenin Peşinden Giden Hekimoğlu

Hekimoğlu - Timuçin Esen

Geçtiğimiz hafta ailesini daha çocukken kaybetmiş olan Nur Yiğityürek vakası ile karşı karşıya idik. Bu yaşına gelene kadar onlarca iş yapmak zorunda kalan genç kadın en sonunda sokakta “Bul Karayı Al Parayı” oynatmaya başlar. Ancak bir anda aklı karışan Nur kendinden geçer ve çevresindekiler tarafından hastaneye kaldırılır. Nur adeta karar verme yetisini kaybetmiş ve özgür iradesini kullanamaz hale gelmiştir. Oldukça özel bir durum olan bu vaka ile tüm ekip ilgilenirken Mehmet Ali dozu kaçırır ve neredeyse Hekimoğlu’culuk oynamaya başlar. Ama tüm bunlar ona pahalıya patlayacaktır.

Hekimoğlu’nda Bu Hafta

Bu hafta ise hastaneye kardeşinden ilik nakli yapılacak bir lösemi hastası çocuk vakası gelir. Ancak abisini kurtarmak için çok heyecanlı olan küçük kardeşte başka bir enfeksiyonel durum ortaya çıkınca işler karışır. Bir yandan başka bir ilik aranır ancak tam uyumlu bir ilişki bulunamaz. Ateş ise tüm riski göz önüne alır ve küçük çocuğa nakledilecek iliğin kardeşinden alınması gerektiğini söyler. Tüm ekibin karşı çıkmasına rağmen bu fikrinde ısrarcı olan Hekimoğlu’nun harekete geçip geçemeyeceği ya da başarılı olup olamayacağı yeni bölümde belli olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz