Yaşadığı Kaos Dolu Günlerden Sonra Ülkeyi Ailesiyle Birlikte Terk Eden Demet Akalın Bakın Düşmanlarını Sevindirmemek İçin Ne Yaptı!

Aleyna

Haberler

22 Ekim 2021

Yaşadığı Kaos Dolu Günlerden Sonra Ülkeyi Ailesiyle Birlikte Terk Eden Demet Akalın Bakın Düşmanlarını Sevindirmemek İçin Ne Yaptı!

Demet Akalın, magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri. Hem olaylı açıklamalarıyla hem girdiği tartışmalarla hem de dobra halleriyle her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ünlü sanatçı, geçtiğimiz günlerde eski eşi Okan Kurt’un karıştığı kavga nedeniyle epey zorlu zamanlar geçirmişti. Şimdilerde o günleri unutmak için büyük bir mücadele gösteren Demet Akalın, bakın son çare olarak ne yaptı!

Magazin Gündemi Çalkalanmıştı!

Demet Akalın ve Okan Kurt, Türk magazin gündeminin en gözde çiftlerinden. Çift, geçtiğimiz yıllarda boşansa da daha sonraları bu karardan pişman olup yeniden barışmıştı.

Şimdilerde gündemde yeniden evlenmeleri gibi bir durum yok fakat çift, birlikte yaşamayı ve işlerini birlikte yürütmeyi sürdürüyor.

Kızları Hira’nın adını taşıyan Hirahan adında bir restoran açan çift, 2. şubeyi açma hazırlıkları yapıyor. Bu restoranın işletmesini Okan Kurt sürdürürken, geçtiğimiz günlerde Okan Kurt’un karıştığı bir kavga hepimizi oldukça şaşırtmıştı.

Restoranının yanında bulunan diğer restoranların sahipleriyle büyük bir kavga yaşayan ve bunun sonucunda polislik olan Okan Kurt, şimdilerde bir sessizliğe bürünmüş durumda.

Yaşadığı bu olayın şokunu üzerinden atmaya çalışan Demet Akalın, eski eşi ve kızı Hira’yı da yanına alarak yurt dışına çıktı.

Her Şeye Rağmen Mutlu Aile Pozlarından Vazgeçmediler!

Çıktığı tatilde ailesi ile birlikte olan fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmeyen Demet Akalın, yıkılmadıklarının mesajını bir kez daha vermiş oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz