Yatakta Nefes Nefese Kaldı! Bir Zamanlar Çukurova’nın Güzeli Hande Soral’ı Zor Duruma Sokan O Anlar

Aleyna

Haberler

11 Haziran 2021

Yatakta Nefes Nefese Kaldı! Bir Zamanlar Çukurova’nın Güzeli Hande Soral’ı Zor Duruma Sokan O Anlar

Bir Zamanlar Çukurova’da fırtınalar estiren Hande Soral’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu kendini nefes nefese yatağa attı. O zorlu görev onu çok yordu.

hande soral

Şüphesiz Hande Soral Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri. Duru güzelliği ve yeteneği ile dikkat çeken ünlü ismi ilk Komedi Dükkanı programının bir bölümünde izleyiciyken sahneye konuk oyuncu olarak çıktığında ekranlarda izlemiştik. Ekranlara çok yakışan ve kısa sürede seyircinin ilgisini kazanan Hande Soral, izleyici olarak gittiği programdan bir yapımcının teklifi ile oyuncu olarak çıktı.

hande soral

Ardından kariyerine hızla başlayan güzel oyuncuyu, profesyonel olarak ilk kez Küçük Kadınlar’da izledik. Günah Gibi, Alev Alev, Yılanların Öcü, Evlat Kokusu, Diriliş Ertuğrul gibi önemli projelerde izlediğimiz Hande Soral şimdilerde sezonun en fenomen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’da sevenleriyle buluşuyor.

Yatakta Nefes Nefese Kaldı

Yaza girerken giysi dolabını toplamaya karar veren ünlü oyuncu, işe koyuldu. Dolabındaki kıyafetleri düzenleye başlayan Hande Soral, bu zorlu görev karşısında yorgunluktan kendini yatağa attı. Nefes nefese kalan güzel yıldız, o anları takipçileriyle paylaştı. “Help Me” diyerek yardım isteyen Soral, kıyafetlerinin dağılmış halini de paylaşmayı ihmal etmedi.

Evlilik Hikayeleri Herkesi Kahkahaya Soktu

Kendi gibi oyuncu olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın Kuzey’i İsmail Demirci ile dünyaevine giren Hande Soral’ın eşi ile tanışma hikayesi olay oldu. Ünlü çiftimiz henüz hiç birebir tanışmıyorken Bodrum’a gidiyor. İsmail Demirci bir tatil gününde Hande Soral’ın yanına giderek “Ateşiniz var mı?” diye sormuş. Bu soruya karşılık Hande Soral ise “Çok kötü bir numara” diye yanıt vermiş. İsmail Demirci bu beklemediği tepkinin karşısında ise cebinden çakmak çıkarıp aklına başka bir şey gelmediğini söylemiş. Anlayacağınız İsmail Demirci’nin ilk denemesi oldukça başarısız sonuçlanmış.

hande soral-ismail demirci

Ardından ikili İstanbul’a geri dönüyor tabii. Ancak bir hafta sonra ünlü ikili bu kez de Alaçatı’da karşılaşmış. Kader bu ya, Hande Soral, İsmail Demirci’nin bulunduğu yere tesadüfen rezervasyon yaptırmış ancak İsmail Demirci’nin tatildeki son günüymüş. Geri dönmek için yola çıkan İsmail Demirci’nin uçağı 6 saat rötar yapınca, yakışıklı oyuncu bunun bir işaret olabileceğini düşünerek Alaçatı’ya geri dönmüş.

Benzer Haberler

Belkıs 12 Haziran 2021

Görgüsüzlüğün mütevazi hâli 😅

Yorum Yaz