Fahriye Evcen ve Gamze Erçel Arasında Devam Eden Pişti Savaşlarına Instagram’ın “Ödüllü” Fenomeni de Dahil Oldu!

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Fahriye Evcen ve Gamze Erçel Arasında Devam Eden Pişti Savaşlarına Instagram’ın “Ödüllü” Fenomeni de Dahil Oldu!

Sosyal medyanın en sevilen ismi Berfu Yenenler, tatil pozları ile sosyal medyanın gündemine oturmaya devam ediyor. Şık bir elbise ile aynanın karşısında poz veren ünlü güzel, pişti krizinin yeni kurbanı oldu.

berfu yenenler-eser yenenler

Komik ve eğlenceli paylaşımları sosyal medyanın en sevilen yüzlerinden olan Berfu Yenenler hep yaptığıyla olay yaratmaya devam ediyor. Miss Turkey Yarışması’ndaki derecesinden sonra ünlü komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile dünyaevine giren güzel isim, hem Youtube hem de Instagram’daki ürettiği içeriklerle sevenleriyle buluşuyor. Birbirinden renkli ve eğlenceli paylaşımlarda bulunan Berfu Yenenler, Instagram’da tam 954 bin takipçiye sahip.

berfu yenenler-eser yenenler

Şimdilerde eşi Eser Yenenler ve iki sevimli çocuğu ile tatilde olan güzel isim, paylaşımlarıyla adeta ortalığı yıkıyor. Alaçatı’da lüks bir villa kiralayan ünlü çift güneşin ve denizin tatilini çıkarmakla meşgul.

Pişti Savaşlarının Yeni Mağduru

Ünlüler dünyasının en kanlı savaşlarından biri olan pişti savaşı bugün bir kurban daha verdi. Eşi ve çocuklarıyla huzurlu bir tatilde olan ünlü fenomen, eşi Eser Yenenler ile yemeğe giderken siyah ve göğüs dekolteli bir elbise giymeyi tercih etti. O kombinini Instagram’dan paylaşan Berfu Yenenler, bir pişti krizinin doğmasına sebep olarak sosyal medyanın diline düştü.

berfu yenenler-eser yenenler-fahriye evcen-gamze erçel

Hatırlarsanız, bu elbiseyi daha önce Gamze Erçel ve Fahriye Evcen’de de görmüştük. Bu detay, güzel ismin takipçilerinin de gözünden kaçamadı tabii. Biz üç isme de bu elbiseyi çok yakıştırdık. Bakalım pişti savaşlarının yeni kurbanı kim olacak?

Bikinili Pozu Tüm Instagram’ı Büyüledi

Sosyal medyanın güzelliği tescilli fenomenlerinden olan Berfu Yenenler, tatilde verdiği bikinili pozlarıyla sosyal medyayı adeta büyülüyor. İki çocuğun ardından doğum kilolarından hızla kurtulan Yenenler, son bikinili paylaşımıyla olay oldu. Ünlü ismin takipçilerinden bu kareye kısa sürede beğeni ve yorum kaldı. Berfu Yenenler’i görenler “Sen mi doğurdun biz mi?”, “Nasıl ya?”, “Nasıl doğum yapmış olabilirsin?” gibi yorumlar yazmaktan kendini alamadı.

Son olarak Social Media Awards Turkey’de “En Başarılı Ebeveyn ve Çocuk” Influencer’ı seçilen Berfu Yenenler’i tekrar tebrik ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz