Esra Erol’a Bütün İddialara “Yalan Söylüyorlar” Cevabını Veren Güldane Damga Vurdu: Evlilerle Birlikte Oluyor!

Aleyna

ATV

5 Nisan 2021

Esra Erol’a Bütün İddialara “Yalan Söylüyorlar” Cevabını Veren Güldane Damga Vurdu: Evlilerle Birlikte Oluyor!

Esra Erol’un programında ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Bugün ise Cuma gününden kalan Muzaffer Amca ve Güldane’nin konusu programa damgasını vurdu! Telefona bağlanan ve kendisi hakkında “Evli erkeklerle birlikte olarak maddi kazanç sağlıyor” iddiasında bulunan herkese “Yalancı!” yaftası yapıştıran Güldane Hanım; hem Esra Erol’u hem de ekran başındaki izleyicileri çileden çıkarttı!

Esra Erol

Muzaffer Amcanın İsyanı!

İlk olarak biraz olayın başına gitmemiz gerekiyor! Perşembe günü yayına Muzaffer amca ve oğlu katıldı. Muzaffer amcasının iddiası ise oldukça ilginç ve tanıdık! Kendisinden 30 yaş küçük Güldane isimli bir kadınla evlilik yaptığı ifade eden Muzaffer amca; Güldane’nin nikahtan 3 ay sonra altınları ve paraları alarak evden kaçtığını söyledi. Evlenmek için Muzaffer amcadan araba ve altın isteyen Güldane’nin aldıkları sadece bunlar değil. “Başlık parası” adı altında Güldane’nin ablasına belirli bir miktar para veren Muzaffer amca; Güldane’yi bulmak ve boşanmak istediğini dile getirdi.

Esra Erol

Muzaffer amcanın bir diğer iddiası ise, Güldane’nin yalnız değil yeğenleriyle birlikte yaşıyor olması! 25 yaşındaki ve 18 yaşındaki iki yeğeniyle beraber yaşayan Güldane, herkesin kafasını karıştırdı. Cuma günü canlı yayına katılan Güldane, kendisi hakkında söylenen hiçbir suçlamayı kabul etmedi. Hatta Muzaffer amcanın, kendisiyle “zorla” evlendiğini iddia etti. Ancak daha önce Güldane’nin birliktelik yaşadığı insanlar Esra Erol’un canlı yayınına bağlanınca ortalık karıştı!

Esra Erol - Muzaffer Amca

Güldane Herkesi Çileden Çıkardı!

Hem Cuma günü hem de Pazartesi, yani bugün canlı yayına bağlanan kişiler; yuvalarının Güldane yüzünden yıkıldığını anlattı. Telefona bağlanan kişilerin söylediğine göre Güldane özellikle evli erkeklerle birliktelik yaşıyor ve onlardan maddi kazanç sağlıyormuş! Ancak Güldane’nin bu iddialara tek yanıtı; “Evli erkeklerle birlikte oluyorsam kime ne? Bunların hepsi yalan söylüyor!” oldu.

Esra Erol ve avukat Hülya Kuran’ın sorularına cevap vermemek için direnen ve sadece “Yalan söylüyorlar” diyen Güldane; hem Esra Erol’u hem de ekran başındaki izleyicileri çileden çıkartmayı başardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz