Sosyal Medya Bunu Konuşuyor! Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal’a Ünlü Eşinden Romantik Doğum Günü Sürprizi

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Sosyal Medya Bunu Konuşuyor! Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal’a Ünlü Eşinden Romantik Doğum Günü Sürprizi

TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat, yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerinde zirveye oynuyor. Fenomen dizinin başarılı başrol oyuncusu Deniz Baysal bugün 30 yaşına girdi. Ünlü oyuncunun müzisyen eşinin yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı.

deniz baysal teşkilat

Vatanları için hayatlarından vazgeçip yer altına inen yedi kahramanın hikayesinin anlatıldığı Teşkilat, Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri oldu. Reyting listelerini darmadağın eden dizi gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip. Çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizide Deniz Baysal Yurtçu, Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Ezgi Eyüboğlu, Mesut Akusta gibi isimler var.

deniz baysal teşkilat

Teşkilat’ın zeki ve cesur ajanı Zehra’ya hayat veren güzel oyuncu Deniz Baysal bugün 30 yaşına girdi. Birçok doğum günü mesajı alan ünlü yıldıza Kolpa grubunun solisti olan eşi Barış Yurtçu’dan çok anlamlı bir jest geldi. Beraber çekindikleri aşk dolu bir fotoğrafı paylaşan ünlü müzisyen fotoğrafın altına romantik bir not yazdı.

“Dalgalı Denizim”

Güzel eşinin doğum gününü kutlayan Barış Yurtçu “Canımın içi..Dert ortağım..Dalgalı denizim..Deno’m..İyi ki doğdun..İyi ki varsın..Nice yıllaraa sevgilim” diye not yazdı. Aşk dolu bu paylaşıma dakikalar içinde binlerce yorum ve beğeni geldi.

“O İyi ki Hayat Arkadaşım”

Geçtiğimiz günlerde Hakan Gence’ye konuşan güzel oyuncu evliliği ile ilgili ayrıntıları anlattı. Yaklaşık bir buçuk sene Kolpa’nın solisti ile evlenen Deniz Baysal, karantina döneminde evde nasıl birlikte zaman geçirdiklerini anlattı. Baysal “Her zaman yaptığımız şeyleri yaptık, bu sıkıntılı süreci keyifli hale getirmeye çalıştık. Daha çok film izledik, oyun oynadık, birlikte yemekler yaptık, şarkılar söyledik.” diyerek sözlerine devam etti.

deniz baysal teşkilat

Menajerinin yardımıyla bir araya geldiklerini söyleyen Deniz Baysal, “Barış benim için çok şey ifade ediyor. Onu tek kelimeyle anlatamam. İyi ki hayatımda, iyi ki hayat arkadaşım.” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz