Esra Dermancıoğlu’ndan Yine Orijinal Bir İtiraf! Gittiğim Yol Yol Değil

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Esra Dermancıoğlu’ndan Yine Orijinal Bir İtiraf! Gittiğim Yol Yol Değil

Sosyal medyada muhteşem ötesi radikal paylaşımları ile tanıdığımız Esra Dermancıoğlu yine enteresan bir başlıkla daha karşımızda. İşte sevenleri kadar sürekli kendisini eleştirenlerin de dikkatlerinden kaçmayacak yeni bir paylaşım!

Gittiğim Yol Yol Değil de!

Esra Dermancıoğlu bugün Instagram hesabından yine esprili bir paylaşımda daha bulundu. Yaptığı paylaşımda “Gittiğim yol yol değil de, manzarasını seviyorum” diyen ünlü oyuncuya dakikalar içerisinde beğeniler ve farklı farklı yorumlar geldi. Malum ünlü oyuncumuz çevresindekileri ya da kendini eleştirenleri ti’ye almamasıyla meşhur. Bu paylaşımı ile de kendisini eleştirenleri takmadığını ifade etmek istedi herhalde, kim bilir.     

Başı Beladan Kurtulmuyordu

Sosyal medyada bir şekilde başını hep derde sokan ünlü oyuncu bir süre boyunca Söylemezsem Olmaz programının sunucuları ile uğraşmak zorunda kalmıştı. Özellikle Seren Serengil ve Arto’nun eleştiri toplarına tutulan Esra Dermancıoğlu, Seren Serengil ve Arto için olduğunu düşündüğümüz videolarla eleştirilere cevap vermişti.

Kalıpların Dışında

Esra Dermancıoğlu bir şekilde kalıpların dışında kalmayı becerenlerden. Hatta onu kalıpların içine sokabilmek ne mümkün? Bu paylaşımı ile de ünlü oyuncu oldukça ironik bir soru sormuştu takipçilerine. “Çok zayıflayıp, burnumu kaldırıp, kaşlarıma dövme yaptırıp, çenemi sivriltip, solaryuma girersem hayatımda ne değişir? O kadar merak ediyorum ki…” demişti. Bu soruya en güzel cevapsa eski rol arkadaşı Beren Saat’ten gelmişti doğrusu. Kısa ve öz bir cevap verip “Sen!” demişti güzel oyuncu.   

Sizin Yüzünüzden Sigarayı Bırakamıyorum

Esra Dermencıoğlu yine geçtiğimiz günlerde bazı takipçileri ile sosyal medyadan tartışmış ve bu tartışmaların ortasında da sigarayı bırakamadığından veryansın etmişti. Murat Balcı ile aşk yaşıyorlar iddiası üzerine oldukça sinirlenen ve içerleyen ünlü oyuncu bu paylaşımında Murat Balcı ile bir ilişki yaşamadığını da açık seçik beyan etti. Bunları söylerken de “Ben iradesiz değilim, benim irademi bozanlar var” diyerek bu yorumlar yüzünden sigara bırakamadığını söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz