Mehmet Ali Erbil de Filtre Kurbanı Olmuş! Flörtünün Filtresiz Halini Görünce Kaçıp Gitmiş

Aleyna

Haberler

5 Nisan 2021

Mehmet Ali Erbil de Filtre Kurbanı Olmuş! Flörtünün Filtresiz Halini Görünce Kaçıp Gitmiş

Yıllardır kaçış sendromu ile mücadele eden Mehmet Ali Erbil, Asiye Acar’ın sorularını yanıtladı. “Tam yürüyemediğim için Instagram’dan yürümeye başladım” diyen ünlü isim, şok bir itirafta bulundu.

mehmet ali erbil

Bir zamanların en önemli yüzlerinden biri olan Mehmet Ali Erbil uzun zamandır kaçış sendromu ile mücadele ediyor. Hastalığından dolayı ağır bir tedavi gören ünlü isim, 9 ay hastanede tedavi gördükten sonra evine geldi. Şimdilerde sağlık durumu iyi olan Mehmet Ali Erbil, canlı yayında merak edilen soruları yanıtladı. Yıldız isim konuşulacak açıklamalarda bulundu.

mehmet ali erbil

Uzun süre yatmaktan dolayı yürümekte zorluk çeken Mehmet Ali Erbil’im fizik tedavisi hala devam ediyor. Yıldız isim, “Kolumu kaldırabilmek için günlerce dua ediyordum Allah’a. Bugünlere geldim çok şükür.” diyerek sözlerine devam etti.

“Hemen Uzaklaştım”

Ünlü isim sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. “Burada yürüyemiyorum bari Instagram’da yürüyeyim” diyen Erbil, İyi niyetli olarak sosyal medyada birileriyle yazıştığını ve görüntülü konuştuğunu anlattı. Bir anısını anlatan Mehmet Ali Erbil’in o sözleri sosyal medyada olay oldu.

mehmet ali erbil

Birkaç yıl önce Instagram’da bir kadınla tanışan ünlü isim, kadınla buluşmaya karar vermiş. Kadının Instagram’da göründüğü gibi olmadığını söyleyen Erbil, “Çok zor bir durum. Görünce ” Pardon , arabayı yanlış park ettim, bakıp geliyorum” dedim. Gidiş o gidiş, hemen uzaklaştım.” dedi.

“16 Şişe Serum Alıyorum”

Ünlü isim geçtiğimiz günlerde bir günde tam 16 şişe serum aldığını takipçileriyle paylaşmıştı. Yaşadığı zor günleri sosyal medyada anlatan Mehmet Ali Erbil’e sevenleri destek mesajları göndermiş ve dua etmişti. Yaşadığı zor günler için yanında olan sağlıkçılara teşekkür etmeyi ihmal etmeyen yıldız isim, psikolog ile yaptığı sohbetten de bahsetti.

mehmet ali erbil

Karamsar bir döneminde aklından vasiyetini yazmayı geçirdiğini itiraf eden Erbil, psikoloğun yönlendirmesiyle vazgeçmiş. Yıldız isme bir kez daha geçmiş olsun diyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz