Esra Erol’da Günlerdir Beklenen An Geldi: Ekran Başında Saç Baş Yolduran O Olay Çözüme Kavuştu!

Aleyna

Haberler

25 Ekim 2021

Esra Erol’da Günlerdir Beklenen An Geldi: Ekran Başında Saç Baş Yolduran O Olay Çözüme Kavuştu!

ATV’nin reyting kraliçesi Esra Erol’un programında yaşanan absürtlükler herkesin sinirlerini bozmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftadan beri Hasan Hüseyin ve Ayşe’nin evlilikleri ekran başındaki seyircilere saç baş yolduruyordu ancak bir haftadır Türkiye’nin gündeminden düşmeyen bu evlilikte artık sona yaklaştık. Bugün programa katılan Ayşe ve Hasan Hüseyin sonunda anlaşmalı olarak boşanacaklarını söyleyince derin bir nefes aldık.

Haftalardır Türkiye Onları Konuşuyor!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde RTÜK’ten ihtar yiyen Esra Erol ve Müge Anlı’nın programları tehlikeye girmiş olsa da; canlı yayına katılan kişiler bizi her defasında şaşırtmaya devam ediyor. Bir haftadan uzun süredir Hasan Hüseyin ve Ayşe’nin evliliği ise sosyal medyanın gündeminden düşmüyordu. Bugün ise sonunda ikili ayrılacaklarını açıkladı ancak sosyal medya kullancılarının iddiasına göre Ayşe boşanmak istemiyor, kaçtığı için pişmanlık duyuyordu!

Bilmeyenler için kısaca anlatmak gerekirse, geçtiğimiz hafta Hasan Hüseyin, Esra Erol’un programına katılarak eşi Ayşe’nin Hasan ismindeki biriyle kaçtığını ve çocuklarından birini götürdüğünü iddia etti. Eşinin ilk kez kaçmadığını anlatan Hasan Hüseyin, eşinin ilk kaçışından sonra affettiğini hatta onun için evini değiştirdiği ve birçok masraf yaptığını söyleyen Hasan Hüseyin’in iddiasına göre eşi Ayşe başkasıyla dini nikah bile kıymıştı. Bu iddianın ardından Ayşe stüdyoya geldi ve Hasan Hüseyin’in kendisini defalarca kez aldattığını söyledi hatta Hasan Hüseyin’in başka bir kadına ev açtığını bile iddia etti. Ortaya çıkan fotoğraflarla ortalık daha da karıştı.

Son Kararları Ortaya Çıktı!

Tüm bu yaşananların ardından Cuma günü Ayşe, kaçtığı Hasan’a değil de ailesinin yayına döneceğini açıklamıştı. Bugün ise Ayşe ve Hasan Hüseyin’in kararı anlaşmalı boşanmak oldu. İkilinin bu kararı ekran başındaki izleyicilere derin bir “oh” çektirdi ancak sosyal medya kullancılarının iddiasına göre Ayşe boşanmak istemiyor. Bakalım bu konu devam edecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz