Seren Serengil’in Keyfine Diyecek Yok: Ünlü Sanatçı Sevgilisiyle Birlikte Bakın Nasıl Keyiflendi!

Gulseren D

Haberler

26 Ekim 2021

Seren Serengil’in Keyfine Diyecek Yok: Ünlü Sanatçı Sevgilisiyle Birlikte Bakın Nasıl Keyiflendi!

Seren Serengil, sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ünlü isimlerden biri. Neredeyse her yarım saatte bir paylaşım yapan güzel sanatçı, hesaplarında hem iş hayatından hem de özel hayatından kareler paylaşmayı ihmal etmiyor. Son zamanlarda oldukça mutlu bir beraberlik sürdüren Seren Serengil, her defasında aşkını haykırmaya devam ediyor.

Oldukça Yoğun Bir Tempoya Sahip!

Seren Serengil; hafta içi her gün Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile birlikte, Türk ekranlarının en çok takip edilen magazin programlarından birinde yorumculuk yapıyor.

Birbirinden ünlü isimlerle girdiği polemikleriyle her defasında olay olmayı başaran güzel sanatçı, programdan ve polemiklerden arta kalan zamanları kendi butiğinde geçiriyor.

Kendi adını taşıyan ve Nişantaşı’nda bulunan bir butik açan Seren Serengil, ürünlerini ve butiğini neredeyse her gün sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Fiyat açısından dünya markaları ile birebir giden ürünler satan Seren Serengil, kendi markasının mankenliğini de yaparak farklı kıyafetler ile kamera karşısına geçiyor.

Bu yoğunlukta özel hayatını da ihmal etmeyen Seren Serengil, bulduğu en küçük zamanda bile soluğu erkek arkadaşının yanında alıyor ve çift birlikte farklı aktivitelere katılıyor.

Maç Sevinci!

Fanatik Beşiktaşlı olan Seren Serengil, dün akşam saatlerinde gerçekleşen Beşiktaş maçına sevgilisi ile birlikte katıldı ve tribünlerden bu pozu verdi. Oldukça keyifli halleri gözlerden kaçmayan Seren Serengil, bir kez daha hem sevgilisine hem de Beşiktaş’a olan aşkını haykırmış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz