Tarkan’dan Büyük Vefa: Şu Sıralar Yeni İşler İçin Stüdyoya Giren Ünlü Şarkıcı Bu Paylaşımıyla Görenleri Duygulandırdı!

Aleyna

Haberler

26 Ekim 2021

Tarkan’dan Büyük Vefa: Şu Sıralar Yeni İşler İçin Stüdyoya Giren Ünlü Şarkıcı Bu Paylaşımıyla Görenleri Duygulandırdı!

Tarkan, Türk müziğinin eskimez isimlerinden biri. Uzun yıllardır ekranlarda olan ve hem ülkemizde hem de yurt dışında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tarkan, sosyal medyadan zaman zaman yaptığı paylaşımlarıyla takipçilerine sesleniyor. Son olarak yaptığı bir paylaşımla büyük bir vefa örneği sergileyen Tarkan, bakın takipçilerini nasıl duygulandırdı!

Yeni İşler Üstünde!

Tarkan bundan birkaç yıl önce ailesi ile birlikte yurt dışına taşınma kararı almış ve sevenlerini bu haberle üzmüştü. Yurt dışına taşınmasının ardından, Covid-19 nedeniyle uzun bir süre ülkesine geri dönüş yapamayan ünlü sanatçı, hem vatanına hem de arkadaşlarına olan özlemini her fırsatta dile getirmeyi sürdürmüş ve özlem paylaşımları yapmıştı.

Pandeminin biraz daha hafiflemesi ve kısıtlamaların yavaş yavaş kaldırılması ile ülkesine yeni projelerde yer almak için bir süreliğine geri dönen Tarkan, en yakın dostlarından Ozan Çolakoğlu ile birlikte stüdyoya girdiğini duyurmuştu. Henüz tam olarak nasıl bir proje ile ilgili hazırlık yaptıklarını bilmesek de biz de bütün Tarkan hayranları gibi oldukça heyecanlıyız.

Yakın tarihte ülkemizde bir konser vermesi için takipçileri tarafından yoğun bir istek alan Tarkan, geçmiş konserlerine dair görüntüleri paylaşmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz saatlerde yine eski konserlerinden birinden kısa bir kesit paylaşan ünlü star, herkesi duygulandırdı.

Aşık Veysel’den!

Aşık Veysel’e olan sevgisini onun eserlerinden birini seslendirerek gösteren Tarkan, bu vefası ile görenleri duygulandırmayı başardı. Biz de onu yeni konserlerde görmek ve bu Aşık Veysel performansını canlı seyredebilmek için heyecanla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz