Seda Sayan ve Demet Akalın’ın Ardından Gelinin Mutfakta’da Yapımcılar Yeni Konsept Deniyor: Fatih Ürek’in Ahı Tuttu!

Aleyna

Haberler

26 Ekim 2021

Seda Sayan ve Demet Akalın’ın Ardından Gelinin Mutfakta’da Yapımcılar Yeni Konsept Deniyor: Fatih Ürek’in Ahı Tuttu!

Kanal D’nin sevilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta’da köklü değişiklikler yaşanıyor. Demet Akalın ile reytinglerde zirveye oynayan Gelinim Mutfakta, güzel şarkıcı ile yolları ayırdıktan sonra konsept değişikliğine gitti ve her hafta farklı bir sunucu ile yoluna devam etmeye karar verdi. Bu karar doğrultusunda geçtiğimiz hafta Songül Karlı, bu hafta ise Seda Sayan’ın biricik kankitosu Safiye Soyman seyircilerle buluştu. Bakalım önümüzdeki hafta hangi sunucuyu ekranlarda göreceğiz?

Fatih Ürek’in Ahı Tuttu!

Gündüz kuşağının sevilen programlarından Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek ile yollarını ayırdıktan sonra yeni bir sunucu ile bir türlü dikiş tutturamadı! Fatih Ürek’in “O program benim çocuğum gibiydi elimden aldılar!” açıklamasının ardından Gelinim Mutfakta tam 5 sunucu değiştirdi ve değiştirmeye de devam ediyor. Sırayla; Onur Büyüktopçu, Seda Sayan, Demet Akalın, Songül Karlı ve Safiye Soyman’ı deneyen yapım ekibi bir türlü istenilen başarıyı elde edemeyince yeni bir konsept denemeye karar verdiler.

blank

Aslında yeni sezonda Demet Akalın ile el sıkışan yapımcılar, güzel şarkıcı ile program reytingleri yukarı doğru çekmeyi başarmıştı. Hatta Demet Akalın reyting sıralamasında ilk onun içine bile girmeyi başardı ancak hem konserler hem de program çekimleri derken güzel şarkıcı oldukça yorulduğunu söyleyerek programı bıraktığını açıkladı! Bu açıklamanın ardından Gelinim Mutfakta’nın sunucusunun kim olacağı merak ediliyordu.

blank

Yeni Konsept Başarılı Olabilecek mi?

Demet Akalın’ın ardından Gelinim Mutfakta yapımcıları Songül Karlı ile anlaştıklarını duyurmuştu ancak gerçek öyle değilmiş! Meğerse yapımcılar yeni bir konsept ile her hafta birbirinden farklı sunucuları programda ağırlayacakmış. Geçtiğimiz hafta Songül Karlı sırasını geçti ve bu hafta karşımıza Safiye Soyman çıktı. Seda Sayan’ın biricik kankitosu Safiye Soyman’ın ardında Gelinim Mutfakta programında kimi göreceğimiz ise merak konusu oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz