Esra Erol’daki Bu Evlilik Herkesi Şoke Ediyor: Mehmet Kendine Bakması İçin 10 Yaş Büyük Gülfidan’la Evlendi!

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2021

Esra Erol’daki Bu Evlilik Herkesi Şoke Ediyor: Mehmet Kendine Bakması İçin 10 Yaş Büyük Gülfidan’la Evlendi!

Gün geçmiyor ki Esra Erol’da gariplikler yaşanmasın. Bu haftaya damga vuran konu ise Mehmet ve Gülfidan’ın evliliği oldu. Esra Erol’a eşiyle barışmak için gelen Mehmet, kendisinden 10 yaş büyük eşi Gülfidan’ı çok sevdiğini ve yeniden barışmak istediğini söyleyerek gözyaşlarına boğuldu.

Esra Erol Bile Müdehale Edemedi!

Telefona bağlanan eşini bile konuşturmayan Mehmet’in yaptıkları ise affedilecek gibi değil! Normalde İzmir’de yaşayan Mehmet, 17 yaşındaki oğlunu görmek için sık sık Mersin’e gidiyor. En son Mersin’e gittiği sırada ise eski eşinin evinde kalıyor ve oğluna ise “bizi annenle barıştır” diyor. Hem de Gülfidan ile evliyken!

Bu durumun ardından ise kıyamet kopuyor. Çalışmayı sevmediğini dile getiren Mehmet, 9 yıllık evliliği boyunca Gülfidan’ın kendisine maddi anlamda destek çıktığını söylüyor. Tüm hatalarını kabul eden Mehmet Gülfidan’la barışmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Ertesi gün ise Gülfidan stüdyoya geliyor ve eşinin çapkınlığından, sorumsuzluğundan bıktığını ifade ederek boşanmak istediğini söylüyor. Bu sözlerin üzerine barışma istediğini yineleyen Mehmet’in yalvarışları etkili olmuyor.

Mehmet – Gülfidan Konusu Olay Oldu!

Bugün ise eşinin kendisini affetmediğini fark eden Mehmet, Gülfidan’a saldırıya geçerek; eşini suçlamaya başlıyor. Eteğindeki taşları döken Mehmet, Gülfidan’ın kendisinden 10 yaş büyük olduğu için kendisini kıskandığını iddia ediyor. Bu olaylardan sonra ise sosyal medyada ortalık karışıyor. Esra Erol izleyicileri Mehmet’in sorumsuz tavırlarına sitem etmeyi ihmal etmiyor.

Mehmet ile barışmayacağını yineleyen Gülfidan ise sakinliğini ve naifliği ile seyircilerden büyük alkış topluyor. Hatta pek çok seyirci ve sosyal medya kullancısı, Mehmet’in Gülfidan’ı kullandığını ve kendisine maddi anlamda bakması için evliliği sürdürmek istediğini söylüyor. Bakalım Mehmet – Gülfidan evliliğinde yarın neler yaşanacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz