Patavatsızlıklar Kraliçesi Demet Akalın’dan Yeni Hamle: Gülben Ergen’le “Okul” Krizi Büyümeye Devam Ediyor!

Aleyna

Haberler

14 Ekim 2021

Patavatsızlıklar Kraliçesi Demet Akalın’dan Yeni Hamle: Gülben Ergen’le “Okul” Krizi Büyümeye Devam Ediyor!

Gün geçmiyor ki patavatsızlıklar kraliçesi Demet Akalın ünlüler camiasından birine laf çarpmasın! Geçtiğimiz günlerde Muğla konseri sırasında okul yaptıracağını açıklayan Demo, durup dururken içine Seren Serengil kaçmışcasına konuyu Gülben Ergen’e getirdi ve Gülben Ergen gibi bağışlarla değil kendi parasıyla okul yaptıracağını açıkladı. Bu sözlerinin ardından Gülben Ergen’den yanıt gecikmemişti elbette. Dün gece ise Demet Akalın ve Gülben Ergen aynı mekandaydı, geçtiğimiz günlerde dizini sakatlayan Gülben Ergen’e Demet Akalın sorulunca, güzel şarkıcı Demo’nun iyi niyetinden şüphesi olmadığını dil sürçmesi olduğunu söyleyerek Demet Akalın’a kırgınlığı olmadığını ifade etti.

Son dönemim en çok konuşulan isimlerinden Demet Akalın, yine yaptı yapacağını! Gelinim Mutfakta programını bıraktığını ifade eden güzel şarkıcı, artık sadece popçu kimliğiyle sahnelere çıkacağını söylemişti. Televizyonculuğun yorucu olduğu söyleyen Demo, hem konserler hem de çekimlerin yoğunluğuna ayak uyduramamaktan şikayet ediyordu. Programı bıraktıktan sonra yine bildiğimiz Demet Akalın olarak karşımıza çıkan güzel şarkıcı son olarak Muğla konserinde okul yaptıracağını duyurdu.

blank

Demet Akalın Yine Şaşırtmadı!

Ancak bu duyuruyu yaparken içine Seren Serengil kaçmışcasına konuyu Gülben Ergen’e getirdi ve Gülben Ergen gibi bağışlarla değil kendi parasıyla okul yaptıracağını açıkladı. Bu sözlerinin ardından Gülben Ergen’den yanıt gecikmemişti elbette. Instagram’dan Demet Akalın’ın “Şaka heralde!” açıklamasının altına yorum yazan güzel şarkıcı, Demo’ya sitem etti; “Şaka iki kişinin aynı anda gülmesi gereken bir durum değil mi? Derneğimizi, benim yıllardır emeğimi en iyi bilenlerdensin sen.”

Bu olayın ardından ise Demet Akalın ve Gülben Ergen dün gece ödül töreninde buluştu. Birçok ünlünün bulunduğu gecede Demet Akalın da ödül alanlar arasındaydı. Ödül töreni çıkışı Gülben Ergen’e mikrofon uzatıldı ve Demo ile yaşanılanlar hakkında yorum yapılması istendi. Gülben Ergen ise Demet Akalın’a kırgın olmadığını ifade etti. Demet Akalın’a Gülben Ergen sorulduğunda ise ilk olarak; “Döşedi mi bana ne dedi?” yanıtını verdi, ardından da; “Bana o destek döşedi zaten sağ olsun. Hayatı bu kadar ciddiye alma dedim ben de” açıklamasını yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz