Gelinim Mutfakta Programından Ayrıldığını Duyuran Demet Akalın’dan Şampiyonlar Ligi Fotoğrafı: Ünlü Sanatçı Kime Kafa Tuttu?

Aleyna

Haberler

15 Ekim 2021

Gelinim Mutfakta Programından Ayrıldığını Duyuran Demet Akalın’dan Şampiyonlar Ligi Fotoğrafı: Ünlü Sanatçı Kime Kafa Tuttu?

Demet Akalın’ı takip etmeyi hepimiz çok seviyoruz. Tavırlarıyla, sözleriyle ve atarlarıyla her zaman gündemde kendine yer edinen Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programından ayrılacağını duyurmuş ve hepimizi üzmüştü. Şimdilerde dinlenen ve enerji toplayan Demet Akalın, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Ünlü sanatçı şampiyonlar ligi gibi olan bu fotoğrafla bir mesaj mı vermek istedi?

Her Zaman Ayrı Bir Olay!

Demet Akalın’ın insan ilişkilerine ne kadar önem verdiğini hepimiz biliyoruz. Ünlü sanatçı hem ailesiyle hem de dostlarıyla vakit geçirmeyi hiçbir zaman ihmal etmiyor.

Ailesine oldukça büyük bir değer veren Demet Akalın, aynı değeri dostlarına da veriyor ve onları bir an olsun yanından ayırmıyor.

Yaşadığı sansasyonel dost ilişkileri ile magazin gündeminden hiçbir zaman düşmeyen Demet Akalın, dostları kadar düşmanlarıyla da anılıyor ve yaşadığı tartışmalar herkesi şoke ediyor.

Lafını hiçbir zaman esirgemeyen ünlü sanatçı, şu sıralar yıllarca abla-kardeş gibi olduğu Seda Sayan’la yaşadığı polemiklerle gündeme geliyor.

Geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşımla gündemi epey sarsan Demet Akalın, ”Dostlarım bana yeter!” mesajı mı verdi? İşte çok konuşulacak olan o fotoğraf.

Şampiyonlar Ligi Gibi Fotoğraf!

Işın Karaca, Cansu Kurtçu ve Deniz Seki ile olan bu fotoğrafını paylaşan Demet Akalın, dostlarına verdiği değeri bir kez daha gösterdi ve takipçilerin tarafından tebrik edildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz