Esra Erol Bir Kez Daha Hayat Kurtardı: Takipçilerine Seslenen Esra Erol Bakın Hangi Hayati Durumu Vurguladı!

Aleyna

Haberler

15 Ekim 2021

Esra Erol Bir Kez Daha Hayat Kurtardı: Takipçilerine Seslenen Esra Erol Bakın Hangi Hayati Durumu Vurguladı!

Esra Erol, Türk televizyonlarının en sevilen sunucularından biri. Bir dönem Müge Anlı ile epey kıyaslanan Esra Erol, sonrasında kendi farkını kanıtlayıp yoluna devam etmişti. Uzun yıllardır ekranlarda olan ünlü sunucu, sunduğu program aracılığı ile onlarca insanın hayatına dokunmaya ve hayat kurtarmaya devam ederken geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile oldukça önemli bir konunun vurgusunu yaptı. İşte hayat kurtaran o öneri!

Milyonlar Tarafından Takip Ediliyor!

Türkiye’de evlilik programı deyince akla gelen ilk isim Esra Erol’du. Uzun yıllar evlilik programı sunan ünlü sunucu, milyonları ekranlara kilitlemeyi başarıyordu.

Evlilik programlarının yasaklanmasının ardından ”Acaba ekranlara veda mı edecek?” diye sorular sordurtan Esra Erol, yepyeni bir konseptle karşımıza çıkmış ve hepimizi sevindirmişti.

Yeni konseptinde yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım eden ve kayıpları bulan Esra Erol, ilk başlarda Müge Anlı ile kıyaslansa da şimdilerde iki başarılı isim de kendi yollarında devam ediyorlar.

Programında onlarca insana yardım eden Esra Erol, sosyal hayatında da bu yardımlara devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde meme kanseri uyarısı yapan Esra Erol, ne kadar duyarlı bir insan olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Erken Teşhis Hayat Kurtarır!

Instagram hesabından yaptığı bu paylaşım ile meme kanserine dikkat çeken Esra Erol ”Erken teşhis hayat kurtarır!” diyerek işin ciddiyetine bir kez daha dikkat çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz