Demet Akalın New York’ta da Büyük Bir Skandala İmza Attı! Vatandaşlar Doğrusu İçin Harekete Geçti

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Demet Akalın New York’ta da Büyük Bir Skandala İmza Attı! Vatandaşlar Doğrusu İçin Harekete Geçti

Alişan ile birlikte sundukları Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programını olaylı bir şekilde bitiren Demet Akalın, programın bitişiyle beraber soluğu Amerika’da aldı. Hem programın yoğunluğunu ve stresini atmak için hem de programın bitişi ile ilgili Seda Sayan ile yaşadığı gerilimli tartışmalardan kaçmak için Amerika’yı tercih etti. Ama orada da başına gelmeyen kalmadı!

Tatil Falan Yok Demişti

Son günlerde sosyal medyada Seda Sayan ile yaşadıkları tartışmalarla gündemde olan Demet Akalın stres atmak için Amerika’ya gitti. Bir süre öncesinde de muhabirlere yakalanan Akalın kendisine ısrarla sorulan soruların üzerine “Tatil falan yok. Konserlerim var. Konser için Amerika’ya gideceğim” açıklamasında bulunmuştu. Dolayısıyla Amerika turunun sadece bir seyahat mi yoksa konserleri ile mi ilgili olduğunu şimdilik bilemiyoruz.

İkisi de Amerika’da

seda sayan

Gider ayak Seda Sayan ile yaşadıkları tatsız olay da ayrıca yormuştur muhtemelen Demet Akalın’ı. Yani biraz uzaklaşmak iyi gelebilir gerçekten de. Ancak haberi vardır herhalde, son günlerde Seda Sayan da Amerika’daydı. Yakın dostu Safiye Soyman’ın yanına Miami’ye giden Seda Sayan’la karşılaşmazlar herhalde. Aman dikkat!

Empire State mi?

blank

Her şey bir yana Demet Akalın bugün öyle bir story paylaştı ki, sosyal medyada anında konuşulmaya başladı. Bir binanın önünde çektirdiği fotoğrafa “Empire State Building” yazan Demet Akalın’a sosyal medyadan cevap gecikmedi. Gerçek Empire State fotoğrafını koyarak Demet Akalın’a yanlış yerde olduğuna dair küçük bir uyarı yapılmış. Yorgunluk ya da dalgınlıktandır muhtemelen diyelim.

Arto Sürprizi

Amerika günlerini sık sık mağaza ziyaretleri ile geçiren Demet Akalın orada da alışveriş çılgınlığına engel olamadı. Tabi hiç beklemediği hoş sürprizlerle de karşılaşıyor diğer yandan. Elinde telefon video çekerken bir anda karşısında Arto’yu görünce ayrı bir şok yaşadı. Arto da Seda Sayan’a vurgu yaparak “Seda Sayan’ın Miami de olduğunu öğrenince ben de buraya geldim” diyerek şakalaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz