Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Sevgilisine Atarlı Tutarlı Paylaşım: “Artiz misin?”

Aleyna

Haberler

7 Haziran 2021

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Sevgilisine Atarlı Tutarlı Paylaşım: “Artiz misin?”

Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece sevgilisi Buğra Tuncer için esprili bir story paylaştı. Story’sinde öncelikle Anadolu Efes’i tebrik eden başarılı oyuncu Eda Ece ardından da sevgilisi ile ilgili şakalı bir paylaşım da ha yaptı. İşte güzel oyuncu Eda Ece’nin Instagram paylaşımı!

Anadolu Efes Tebrikler!

Geçtiğimiz günlerde de Anadolu Efes takımını ve sevgilisi Buğrahan Tuncer’i tebrik eden Eda Ece sevgilisi ile birlikte oldukları bir fotoğrafını paylaşmıştı. Anadolu Efed’in Euroleaque’deki şampiyonluğunu kutlamak amacıyla da fotoğrafı “Gurur” ifadesini kullanarak paylaşan Ece paylaşımını bir süre sonra silmişti. Paylaşımda “Euroleague şampiyonu Anadolu Efes! Tebrikler! Gurur” yazan Eda Ece’nin bu paylaşımı ise kısa süre içerisinde binlerce beğeni toplamıştı.

Ailecek Artiziz!

Eda Ece Anadolu Efes’te forma giyen sevgilisi Buğrahan Tuncer’le ilgili bugün de bir paylaşım daha yaptı. Instagram hesabından story yayınlayan Eda Ece Anadolu Efes Fenerbahçe karşılaşmasında sevgilisinin olduğu bir kareyi paylaştı. Videonun altına “Artizlik biliyosunuz aile mesleği” yazan güzel oyuncu Buğrahan’ın başarılı olduğu anları sosyal medyasına esprili bir şekilde taşımış doğrusu.

Zeki İnsanları Seviyormuş

blank

Eda Ece ve ünlü basketbolcu Buğrahan Tuncer’in ilişkileri ilk kez geçtiğimiz yıl bir amatör kamera çekimi ile ortaya çıkmıştı. Ardından birbirlerini sosyal medyadan takip ettikleri ortaya çıktı ve sonunda Eda Ece’ye o malum soru soruldu. “Birbirinize nasıl aşık oldunuz?” sorusuna karşılık güzel oyuncu “Zeki insanlara büyük hayranlık duyarım!” şeklinde bir cevap vermişti. Bu sıralarda sevgilisi Buğrahan Tuncer’in takımı Anadolu Efes şampiyon olunca bunu kutlamak için tatile çıktılar ve orada da görüntülendiler. Ama her şeye rağmen çift ilişkilerini gözlerden uzakta yaşamayı tercih ediyor. Sonrasında aralarına ayrılık girmiş olsa da o kötü günleri geride bırakarak yeniden ilişkilerine kaldıkları yerden devam ediyorlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz