Acun Ilıcalı’nın Gizli MasterChef Projesi Ortaya Çıktı: Acun Medya Mutfak Akademi Açılıyor!

Aleyna Özyaman

Haberler

9 Mart 2021

Acun Ilıcalı’nın Gizli MasterChef Projesi Ortaya Çıktı: Acun Medya Mutfak Akademi Açılıyor!

TV8’in son yıllardaki en başarı projelerinden biri şüphesiz Masterchef! Ülkemizde uzun yıllardır yemek programları büyük bir keyif ve ilgi ile takip ediliyor. Özellikle de farklı kültürlerin yemeklerini izlemeyi, tarif almayı ve denemeyi çok seviyoruz.

Masterchef

Masterchef’in Başarısı!

Biraz yemek tarifi, biraz dostluk, biraz kaos ve yarışma konsepti birleşince Masterchef yarışmasının ülkemizde tutmama gibi bir ihtimali yok! Geçtiğimiz sezon oldukça yakın ilişkiler kuran Masterchef yarışmacıları; gerçek anlamda fairy play yarışmanın ne demek olduğunu bizlere gösterdi. Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu’nun çarpıştığı final bölümü, Masterchef’in en aksiyonsuz bölümüydü diyebilirim.

Serhat Doğramacı ve Barbaros Yoloğlu

Birbirleriyle yakın arkadaş olan ikiliden şampiyonluk kupasını kaldıran Serhat Doğramacı oldu. Ancak Serhat, şampiyon olduğuna sevinemedi bile. Final bölümüne #2Şampiyon1Kupa mottosuyla başlayan Serhat ve Barbaros yarışmadan sonra da aynı dostlukla hayatlarına devam ettiler. Sık sık bir araya gelen ikili, beraber Instagram storyleri paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Masterchef

Nişantaşı Üniversitesinde Acun Medya Akademi Kuruluyor!

Hatta geçtiğimiz haftalarda İtalyan jüri üyemiz Danilo Zanna’nın storylerine konuk olan Serhat Doğramacı, Barbaros Yoloğlu ve Emir Elidemir; yeni bir projenin geleceğinden bahsetti. Bugün, Acun Ilıcalı’nın sır gibi sakladığı yeni Masterchef projesi belli oldu! Nişantaşı Üniversitesinde “Acun Medya Akademi” kuruldu, bundan sonra mutfak eğitimleri Nişantaşı Üniversitesinde verilecek!

Acun Medya Akademi

Aslında Masterchef yarışmasından sonra Candaş Tolga Işık’ın Youtube kanalına konuk olan Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna; Acun Ilıcalı’nın Masterchef restorantı açmak istediğini itiraf etmişti. Biz Acun Ilıcalı’dan Masterchef restorantı beklerken; Acun Medya Akademisi görmek bizleri de oldukça şaşırttı doğrusu.

Acun Ilıcalı

Şimdilik Acun Medya Akademisine dair elimizde yeterli bilgi bulunmuyor; belki de Masterchef yarışmasına katılmak isteyen kişiler, bu akademiden eğitim alacaktır! Her şey olabilir, bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz