21 Sene Ekmek Yememekle Olmuyormuş! Burcu Esmersoy Güzelliğini Borçlu Olduğu Ürünleri Sıraladı

Aleyna

Haberler

9 Mart 2021

21 Sene Ekmek Yememekle Olmuyormuş! Burcu Esmersoy Güzelliğini Borçlu Olduğu Ürünleri Sıraladı

Fit vücudu ve kusursuz güzelliği ile dikkat çeken Burcu Esmersoy, uzun süredir ekmek yemediğini açıklamıştı. Her söylemiyle sosyal medyaya bomba gibi düşen ünlü isimden yeni bir güzellik sırrı geldi.

burcu esmersoy

Bildiğiniz gibi Burcu Esmersoy Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri. Her zaman fit ve güzel görünmeyi başaran ünlü yıldızın güzellik sırları da hayliyle herkes tarafından oldukça merak ediliyor.

burcu esmersoy

Güzellik sırlarını kameralarla paylaşan güzel star, geçtiğimiz günlerde yeme içme konusunda çok katı kurallarının olduğunu söylemişti. 21 yıldır ekmek yemediğini söyleyen Esmersoy, sosyal medyanın gündemine adeta bomba gibi düştü diyebiliriz.

“21 Yıl Değil Tabii ki Ama Ekmek Yemeyeli Bayağı Oldu”

burcu esmersoy

Sosyal medyada olay olan bu açıklama üzerine Burcu Esmersoy, abarttığını kabul etmişti. Cadde’nin haberine göre; yaptığı açıklamanın hatırlatılması üzerine 44 yaşındaki sunucu, bu kez söylemini değiştirdi ve “21 yıl değil tabii ki ama ekmek yemeyeli bayağı oldu” dedi.

Pürüzsüz Cildinin Sırrını Açıkladı

Ekranların sevilen ismi Burcu Esmersoy, geçenlerde Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Arkadaşlarıyla vakit geçiren güzel sunucunun keyifli halleri gözlerden kaçmadı. Güzellik tüyolarını ekranlara açıklamaktan çekinmeyen ünlü sunucu, pürüzsüz cildinin de sırrını sevenleriyle paylaştı.

burcu esmersoy

Burcu Esmersoy, cildinde kullandığı ürünlerin su bazlı ve antialerjik ürünler olduğunu söyledi. Cilt bakım ürünlerini eczanelerden alan ünlü güzel, ürünün içeriği konusunda oldukça hassas anlaşılan.

burcu esmersoy

Ünlü sunucunun güzellik sırları bu kadarla da sınırlı değil tabii. Cildinin canlı, gergin ve pürüzsüz olması için farklı bir masaj tekniği uygulatan Esmersoy, bu sayede ciltteki kolajenin tekrar açığa çıkmasının sağlandığını eklemeden geçmiyor.

burcu esmersoy

Her gün ekran karşısına çıktığı için düzenli makyaj yapılan Esmersoy, haftada bir kez mutlaka cilt bakımı yaptırmayı da ihmal etmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz