Esra Erol’un Programında Aile Boyu Kuma Sevdası Görenleri Şoke Etti: Hamileyken Kocası Başkasına Kaçmış!

Aleyna

ATV

10 Mayıs 2021

Esra Erol’un Programında Aile Boyu Kuma Sevdası Görenleri Şoke Etti: Hamileyken Kocası Başkasına Kaçmış!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’un programında gün geçmiyor ki absürt ve enteresan konular yaşanmasın! Geçtiğimiz haftalarda yaşanan stresli günlerden sonra bugün Esra Erol’un koltuğunda yine mağdur ve ağlayan bir kadın vardı!

Müge Anlı ve Esra Erol sayesinde her geçen gün ülkemize dair umutlarımızı biraz daha kaybediyoruz! Canlı yayına katılan her konukla birlikte “absürtlüğün” sınırının olmadığını bir kez daha anlıyoruz, örneğin geçtiğimiz haftalarda Yufkacı Muammer’e kaçan iki eltinin ardından; tavuğu tasma ile gezdiren bir başka Muammer abi ve eşi Gülhan’ın garip evliliklerine şahit olmuştuk. Hatta Muammer ve Gülhan’ın boşanmasının ardından; Gülhan’ın kendisini İngilizce öğrenmeye verdiği de görmüştük!

Esra Erol

Nazime’nin Hayatı!

Stüdyoda hem bizi eğlendiren hem de sinirlerimizi bozan Gülhan ve Muammer konusunun ardından bugün yine genç yaşta evlenmiş ve ortaya kalmış bir kadının hayat öyküsüne tanıklık ediyoruz. 23 yaşındaki Nazime, eşi Fırat’ın Fatma ismindeki bir kadına kaçtığını söyleyerek Esra Erol’un programına katılıyor. Canlı yayına kız kardeşiyle katılan Nazime’nin söylediğine göre kendisi hamileyken Fırat; Fatma ismindeki bir kadını kaçırıyor ve bütün aile aynı evde yaşamaya başlıyorlar.

Kayınvalidesi de Kumaymış!

2017 yılında kendi akrabası Fırat’la kaçarak evlenen Nazime, kayınvalidesi ve Fırat’ın ailesiyle aynı evde yaşıyormuş. Ancak Nazime’nin iddiasına göre Fırat’ın annesi ve kız kardeşleri Nazime’ye şiddet uyguluyor ve zulüm ediyormuş. Hatta Nazime hamileyken de eşi Fırat’tan şiddet görmüş bu yüzden de çocuğunu kaybetmiş. Bu olaydan sonra yeniden hamile kalan Nazime, ailesinin yanına gittiğinde Fırat’ın Fatma ismindeki bir kadınla nişanlandığını ve dini nikah kıydığını öğreniyor. Hatta aynı dönem Fatma da Fırat’tan hamile kalıyor ve Fırat’ın ailesiyle yaşamaya başlıyor.

Çocuğunun doğumuna bile gitmeyen Fırat, aradan bir süre geçtikten sonra Nazime’den özür diliyor ve ikili tekrar barışıyor. Ancak ikinci kere ihanete uğrayan Nazime yine çocuğuyla birlikte ortada kalıyor ve Fırat, diğer çocuğunun annesi Fatma’yla birlikte olmaya başlıyor. Ancak ailede tek “kuma” olayı Fırat’ın dini nikahlı eşi Fatma değil! Fırat’ın annesi de kuma olarak gitmiş ve bunu kabul etmiş. Anlaşılan aile boyu “kuma” seviyor bu ailemiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz