Akıncı’nın Fatih’i Şükrü Özyıldız Bu Diyarlardan Uçup Gitmek İstiyor: Sosyal Medyadan Yardım İstedi

Ayşegül S.

ATV

10 Mayıs 2021

Akıncı’nın Fatih’i Şükrü Özyıldız Bu Diyarlardan Uçup Gitmek İstiyor: Sosyal Medyadan Yardım İstedi

ATV’nin tarihi ve fantastik türde değerlendirilebilecek dizilerinden birisi olan Akıncı’nın Fatih’i Şükrü Özyıldız’dan bugün bol adrenalin içeren bir story geldi. Dizide yaşadığı aksiyonların ardından yaptığı bu paylaşım Akıncı dizisini sevenlerde bir merak uyandırdı. İşte yakışıklı oyuncunun yardım isteyen story’si.

Uçmak İçin Yardım İstedi

Sevilen dizi Akıncı’nın başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız bugün yelken kanatla göklere süzülen bir profesyonelin videosunu paylaşarak takipçilerinden bu konuda yardım istedi. Başarılı oyuncunun bu paylaşımı akıllara dizideki aksiyona ve harekete kendisini fazla kaptırabileceğini getirdi doğrusu.

Akıncı’nın Fatih’i

Şükrü Özyıldız Akıncı

Oyuncu kadrosunda Şükrü Özyıldız’ın yanı sıra Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin gibi isimlerin de ye aldığı dizi fantastik ve tarihi öğelerle belli bir izleyici kitlesine sahip oldu. Dizide Fatih rolüne hayat beren Şükrü Özyıldız yakışıklı, dürüst ve idealist bir Tarih öğretmenidir. Üniversiteden mezun olur olmaz babasının görev arkadaşı Orhan ile karşılaşan Fatih ailesi ile ilgili gerçeklerle tanışır. Fatih, Osmanlı soyundan gelen bir Akıncı Beyi olan babasının yarım kalan görevini üstlenmiştir. Böylelikle de Fatih gündüzleri tarih öğretmenliği yapar. Ancak geceleri ülkesine karşı tehdit oluşturan suç örgütleriyle savaşır. Ve kısa bir zaman içerisinde Akıncı görevi ile bir halk kahramanına dönüşür. Sonuç olarak da karanlık güçler kendilerini bu şekilde rahatsız eden Akıncı’nın ortadan kaldırılması için ellerinden geleni yaparlar.

Akıncı’nın Kariyeri

blank

Akıncı dizisinde başrolü oynayan Şükrü Özyıldız, aslında Ege Üniversitesi İşletme bölümü mezunu. Eğitiminin ardından farklı bir hobinin peşine düşer ve kafes dövüşüne merak salar. Televizyonlarda boy göstermesine neden olan da bu hobisi olur. Bunun ardından ekrana çok yakışan Şükrü Özyıldız’a oyunculuk teklifleri gelmeye başlar. Bir süre oyunculuk dersleri alan oyuncu ilk olarak Benim Hala Umudum Var dizisinde büyük bir başarı yakalar. Bunun ardından Tatlı Küçük Yalancılar, Kış Güneşi, Çoban Yıldız ve Şeref Meselesi gibi yapımlarda başrol oyuncusu olarak yer alır.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz