Şeyma Subaşı’nın Evlilik Haberine Gelen Yorumlar: Şeyma’nın Kitabı Ders Kitaplarından Daha Faydalı

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Şeyma Subaşı’nın Evlilik Haberine Gelen Yorumlar: Şeyma’nın Kitabı Ders Kitaplarından Daha Faydalı

Sonunda beklenen oldu. Şeyma Subaşı yine bir paylaşım yaptı ve resmen sosyal medyayı salladı. Bugünlerde iyisiyle kötüsüyle herkes Şeyma’nın hamilelik haberini ve evleneceğini konuşuyor. Üstelik bu konuşmalar bir süre devam edecek gibi de görünüyor. İşte Şeyma’nın bomba haberlerine yapılan yorumlar!

Acun En Başa!

Acun ılıcalı şeyma subaşı

Önce Şeyma Subaşı’nın hamilelik iddiası haberi geldi, ardından da artık dünyaca ünlü ikilinin evlilik haberi. Daha biz bunları sindiremeden Şeyma düğüne gelecekleri listelemeye başladı bile. Ünlü fenomenin liste yaptığına dair paylaşım yapmasının ardından adeta bu paylaşıma yorumlar yağdı. Takipçilerin kimisi tebrik ederken kimilerinden de kah esprili kah imalı yorumlar geldi. Bir takipçisinin “Acun’u başa yaz” demesinin üzerine bir başka takipçi de “Guido da hemen alta” diyerek eski ilişkilerini hatırlatmış.

“Şeyma’nın Kitabı Daha Faydalı”

blank

Bir başka takipçi “‘Şeyma’yla Evliliğe Doğru’ tüm seçkin olmayan kitapçılarda” yorumunu yapınca “Dalga geçiyoruz ama bu kızın bir bildiği var” diyenler de oldu diğer yandan.

Nafaka Düşüyor mu?

Şeyma Subaşı Melisa

Şeyma Subaşı’nın evlilik haberine gelen yorumlardan birisi ise takipçilerin kafasını karıştırdı. “Şimdi Şeyma Subaşı evlenince nafaka düşüyor mu yoksa çocuk olduğu için devam mı ediyor” diyen bir takipçi bu önemli soruya yanıtı yine başka bir takipçiden bulmuş. Diğer takipçi Şeyma’nın kendisi için artık nafaka alamayacağını ancak kızı Melisa için almaya devam edeceğini yazmış.

Allah Bana Meedo Sabrı Versin

blank

Gelen en eğlenceli ve esprili yorumlardan birisi ise “Meedo sabrı” ile ilgili olmuş. Takipçi “Şeyma’daki hiçbir şeyde gözüm yok. Allah bana Meedo sabrı versin yeter” diyor. Yine başka bir takipçi ise ders kitaplarını değil Şeyma’nın kitabını istiyorum hem daha faydalı olacak eminim diyerek eğlenceye hız vermiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz