Zeynep Sude’yi Kaybetmek Üzere: Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak! Kefaret 26. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

10 Mayıs 2021

Zeynep Sude’yi Kaybetmek Üzere: Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak! Kefaret 26. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur ve Özge Özacar’ın yer aldığı dizide Zeynep’in çocukları bir arada tutma çabası yine engellerle karşı karşıya. Arzu ise kendi cephesinde ayrı risklerle uğraşmak durumunda. İşte Fox TV’nin sevilen dizilerinden Kefaret 25. bölüm fragmanı!

Zeynep Sude İçin Savaşıyor

Kefaret Nurgül Yeşilçay MErt Fırat

Geçtiğimiz hafta Arzu kızını görebilmek için kendisini büyük bir tehlikeye atar. Zeynep ise Sude’nin bir anda ortaya çıkıveren akrabası ile uğraşmaya devam eder. Hatta Sude’yi kaybetmemek için kendisini zorlu bir hukuk savaşının içerisinde bulur. Diğer yandan Münevver ve Kadir ilişkilerindeki sorunları çözebilmek için ilişki terapisine gitmeye başlar. Birbirlerine çok değer veren ikili sorunlarını aşabilmek için tek çareyi bu terapide bulurlar. Başından beri lüks ve ferah bir hayat peşinde olan Meltem ise yeniden ışıltılı bir yaşamın kapılarını aralamaya başlar.

Kefaret 26. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan Kefaret 26. bölüme göre Ahmet Arzu ile doğacak çocukları hakkında konuşur. Arzu’ya doğacak bebeklerini birlikte büyüteceğini söyler. Ancak Arzu’nun bu konuda büyük şüpheleri vardır. Bu arada Zeynep de Sude için mahkemede önemli bir yargı mücadelesine girişir. Sude’nin vasiliği ile ilgili görülen davayı Zeynep’in mi yoksa ortaya çıkan akrabanın mı kazanacağını yeni bölümde göreceğiz. Ancak hastanede yatan Sude ile konuşan akrabası Sude’ye çok güzel bir hayat vadeder. Son olarak Sinan işten ayrılmak durumunda kalır. Kefaret 26. bölüm tüm bu gelişmelerle FOX TV’de.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz