Esra Erol’un Programında Bir Skandal Daha! Annesi Bayılırken Gülen Zeynep Büyük Tepki Çekti

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Esra Erol’un Programında Bir Skandal Daha! Annesi Bayılırken Gülen Zeynep Büyük Tepki Çekti

Sevilen program “Esra Erol’da” yeni bir skandala sahne oldu. Olaylara dayanamayan Gürcünaz Hanım kriz geçirirken kızı Zeynep’in gülmesi sosyal medyada olay yarattı.

Esra Erol

ATV’nin sevilen programı “Esra Erol’da”, hafta içi her akşam çeşitli olayları çözmeye devam ediyor. Başarılı sunucu Esra Erol, kayıpların bulunmasına önayak oluyor. Ama bazen onun bile kendini tutamadığı anlar yaşanıyor! Örneğin, eşi ve sevgilisiyle aynı evde yaşayan adamın hikayesi o kadar sinir bozucuydu ki, Esra Erol konuğunu stüdyodan kovmak zorunda kaldı!

Program, bugün de benzer bir skandala sahne oldu. Annesi bayılırken aldırış etmeyen Zeynep herkesi dehşete düşürdü!

Üçüncü Kez Evden Kaçmış

Geçtiğimiz kasım ayında evden kaçan 18 yaşındaki kızı Zeynep’i arayan Gürcünaz Hanım, dün nihayet kızına kavuştu. Zeynep’in psikolojisinin bozuk olduğunu söyleyen Gürcünaz Hanım, kızının 3. kez evden kaçtığını söyledi.

Zeynep’in beraber kaçtığı ilk kişi cezaevine girdi. İkinci kez kaçtığında ise yanında henüz 15 yaşında olan komşusunun oğlu vardı. 5 ay sonra ailesini arayarak eve geri dönen Zeynep, çok geçmeden yine kaçınca aile Esra Erol’a geldi. Esra Erol’un nihayet bulduğu Zeynep, annesinin tüm yalvarmalarına rağmen ondan uzak durdu. Sonra da aylardır nerede olduğunu anlattı.

Erkek Arkadaşının Yanına Gitmiş

Zeynep, önce erkek arkadaşı Uğur Gezgin’in yanına gittiğini söyledi. Ama orada sadece 1 ay kaldığını da ekledi! Sonrasında, Uğur Gezgin, aileye Zeynep’in uygunsuz fotoğraflarını gönderip “Kızınız yanımda değil” dedi.

Daha sonra başka yerlerde kaldığını ifade eden Zeynep, 2 aydır da Esenyurt’ta Aysel Hanım ve İsmail Bey’in yanında kaldığını söyledi. Bu isimlerin hakkında madde satışı, kadın ticareti ve fuhuş iddiaları var!

“Yapamadığını ben yaptım”

Esra Erol

Programa çıkan Aysel Hanım, Zeynep’i Esenyurt meydanda ağlarken görüp eve aldığını söyledi. “Benim de kızlarım var” diyerek Zeynep’i ikna eden Aysel Hanım, haklarındaki iddiaları reddediyor. Hem de aylardır kızını arayan Zeynep’in annesine “Senin yapamadığın iyiliği ben yaptım” deyip sinir krizi geçirmesine neden olarak!

Zeynep her şeye rağmen ailesinin değil Aysel Hanım’ın yanına dönmek istedi! Esra Erol, sinirlenerek “Ne kadar güvendesin? Aklı başında kimse orada kalmaz” diyerek Zeynep’in de orada bir şekilde para kazandığını ima etti.

Esra Erol Misafir Etmek İstedi

Esra Erol

Esra Erol, sürekli gülen Zeynep’in karşısında sakin kalmaya çalışarak onu evine davet etti. “Annenle görüşmek zorunda değilsin, yeter ki oraya gitme” diyerek Zeynep’i ikna etmeyi başardı.

Esra Erol Zeynep Gürcünaz Hanım

Hatta Zeynep ısrarla uzak durduğu annesine sarılmayı bile kabul etti. Ama sonrasında işler iyice sarpa sardı!

Annesi Bayıldı Ama Umursamadı

Esra Erol Zeynep Gürcünaz Hanım

Olaylara daha fazla dayanamayan Gürcünaz Hanım, ağlama krizine girdi. Daha sonra da kalbini tutarak bayıldı. O sırada kızı Zeynep hariç herkes Gürcünaz Hanım’ın yardımına koştu! Annesinin yardımına koşmayan, hatta bir an gülen Zeynep, sosyal medyada olay yarattı.

Benzer Haberler

İsimsiz 27 Şubat 2021

Böyle evlat olmaz olsun annesi acı çekerken utanmadan gülüyor birgün su testisi su yolunda kırılır

Hatice 27 Şubat 2021

Nolursa olsun anneye babaya bu haksızlık yapılmaz.Kimse dost olmaz anne babadan başka yazık o anneye Allah hayırlı evlat versin

Yorum Yaz