Bu Kadarı Fazla! Esra Erol Canlı Yayında Konuğuna “Defol” Dedi Ortalık Birbirine Girdi!

Aleyna

Haberler

29 Ocak 2021

Bu Kadarı Fazla! Esra Erol Canlı Yayında Konuğuna “Defol” Dedi Ortalık Birbirine Girdi!

“Esra Erol’da” programı bugün ilginç olaylara sahne oldu. Esra Erol, canlı yayında konuklarından birini kovunca ortalık birbirine girdi!

Esra Erol

Sevilen program “Esra Erol’da” hafta içi her gün ATV’de yayınlanmaya devam ediyor. Başarılı sunucu Esra Erol önderliğinde kayıplar bulunuyor, sorunlar çözülüyor, aileler yeniden bir araya geliyor. Ama programın bugünkü bölümünde öyle şeyler yaşandı ki, Esra Erol bile kendine hakim olamadı!

Sevgilisi ve Eşiyle Aynı Evde!

Esra Erol

Programda son dönemde öne çıkan kişilerden biri de sevgilisi ve eşiyle aynı evde yaşayan Salih’ti! Bugünkü programda, Salih’in eşi Mevla’nın yaşadıklarını anlatması ve Salih’e karşı sarf ettiği olumsuz sözlerin ardından Salih tekrar stüdyoya geldi. Hem de sevgilisi Nilüfer’in elinden tutup eşinin gözlerinin içine bakarak! Esra Erol’un “Ne yapmaya çalışıyorsun” sorusuna verdiği cevap da ayrı bir alemdi.

Söz Sırası Salih’te!

Esra Erol

Salih, “Mevla beni yarım saattir yerden yere vururken iyiydi. Şimdi ben konuşacağım Türkiye dinleyecek” diyerek üste çıktı. “Biz neden bu duruma geldik, Mevla’ya sorar mısınız” deyince Esra Erol da, “Bir sevgiliniz olduğu için” dedi. Bu sözlerin ardından ortalık birbirine girdi!

Stüdyoda Olay Çıktı!

Esra Erol

Salih’in sevgilisi Nilüfer, eşi Mevla’ya “İlk gün bana ne dedin sen” diye sordu ve üzerine yürüdü. Set ekibi Nilüfer’i durdurmak için araya girdi ve canlı yayına ara verildi. Arada da Nilüfer stüdyodan çıkarıldı. Ama olaylar bununla da bitmedi!

Esra Erol Stüdyodan Kovdu!

Tüm bu olaylar olurken Salih pişkin pişkin oturmaya devam ediyordu! Esra Erol, “Tüm bu olanların suçlusu sensin, yaptığından da utanmıyorsun” dediği Salih’i stüdyodan kovmak zorunda kaldı. Çünkü bu kez de Nilüfer’in annesi Hayriye sinir krizi geçirmeye başladı!

Anlayacağınız o ki, “Esra Erol’da” bugün işler çok karışıktı. İşleri bu derece karıştıran insanın pişkinliğine dayanamayan Esra Erol da konuğunu stüdyodan kovmak zorunda kaldı!

Benzer Haberler

Abdullah öztürk 29 Ocak 2021

Çok acil yasalar düzeltilmeli … aleler dağılıyor zına suç olmalı cezalar agır olmalı devlet buna bir çözüm bulmalı.. kimin eli kimin çebinde belli degil

Yorum Yaz