Masumlar Apartmanı Setinde “Oda Krizi” Çıktı! Esra Ruşan Merve Dizdar’ın Özel Odasına El Koydu

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

Masumlar Apartmanı Setinde “Oda Krizi” Çıktı! Esra Ruşan Merve Dizdar’ın Özel Odasına El Koydu

Sevilen dizi “Masumlar Apartmanı” setinde gerginlikler (!) devam ediyor. Bu kez de Merve Dizdar ile Esra Ruşan arasında oda krizi çıktı!

Masumlar Apartmanı afişi

TRT 1’in sevilen dizisi “Masumlar Apartmanı”, salı günlerinin reyting şampiyonu olmaya devam ediyor. Çocuklukta açılan yaraları ve sevgisizliğin nelere yol açabileceğini bir aile ekseninde ele alan dizi, olağanüstü oyunculuk performansları ve sıra dışı senaryosu sayesinde övgüleri topluyor.

Masumlar Apartmanı oyuncuları

Dizinin ilk bölümden itibaren çok sevilmesinin arkasında setteki arkadaşlık ortamının da payı var. Uzun saatleri birlikte geçiren oyuncular, genellikle bu projeden önce de birlikte çalışan ya da uyumlu olmalarıyla bilinen isimler. Yani hem insanlıkta hem de oyunculukta iyi olan isimlerin bu dizide toplanması çok büyük bir avantaj. Ama zaman zaman sette gerginlikler (!) de yaşanıyor!

Merve Dizdar Krizi!

Merve Dizdar

Gülben karakterini oynayan Merve Dizdar, bu dizi sayesinde yıldızı en çok parlayan isimlerden biri. Başarılı oyuncu, doğallığı ve sıra dışı yeteneği sayesinde büyük çıkış yaptı. Dizi başladığından beri övülmediği ya da bir röportaj vermediği gün yok desek yeridir!

Esra Ruşan

Ama bu durum sette bazı huzursuzluklara (!) yol açıyor. Merve Dizdar’ın “Vatanım Sensin” setinden beri kankası olan Esra Ruşan, arkadaşının bu diziyle patlamasıyla ilgili sık sık espriler yapıyor. Merve Dizdar da ona ayak uydurunca ortaya büyük bir şenlik çıkıyor! Örneğin, Esra Ruşan’ın Merve Dizdar’ı tatlı sert çekiştirdiği bu video çok konuşulmuştu.

Merve Dizdar’a alenen “showcu” denen video da bir o kadar ses getirmişti!

Dün akşam da sette bir oda krizi çıktı. Ama bu krizi kim başlattı, tam anlaşılmıyor!

Odalar Birbirine Karıştı

Merve Dizdar Esra Ruşan

Merve Dizdar, set arasında odasında dinlenmek isteyince bir sürprizle karşılaştı. Esra Ruşan, odanın kapısına ismini asmıştı ve yatakta bir güzel keyif yapıyordu! Hatta Merve Dizdar’dan da kendisini rahat bırakmasını istedi.

Merve Dizdar da “Bu kızın tedaviye ihtiyacı var” dedi ve ortak arkadaşları Bergüzar Korel’e seslendi. Malum, o da Esra Ruşan mağdurlarından birisi!

Ama Esra Ruşan bu odayı elinde tutmakta ısrarcı!

“Ne yazıyor bu kapıda?”

Merve Dizdar, bu şakalaşmanın bittiğini düşünüp odasına geri dönse de Esra Ruşan’dan kurtulamadı. Kapıyı göstererek “Burada ne yazıyor?” diye soran Esra Ruşan, arkadaşından üst kata çıkmasını istedi. Yani, dizinin son bölümlerindeki taşınma mevzusu kuliste de devam ediyor. Ne Gülben’in çilesi bitiyor ne de Merve Dizdar’ın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz