O Ses Türkiye’den Kanal D Dizisine! Burcu Biricik’in Yeni Partneri Meğer Tekstil Mühendisiymiş

Aleyna

Haberler

26 Şubat 2021

O Ses Türkiye’den Kanal D Dizisine! Burcu Biricik’in Yeni Partneri Meğer Tekstil Mühendisiymiş

Kırmızı Oda dizisinin Boncuk’u ve Can’ı yeni bir dizide yeniden beraber. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu Kırmızı Oda’nın ardından “Camdaki Kız” dizisinde de birlikte çalışmaya devam edecekler. Kanal D’de yayınlanacak olan dizi daha şimdiden merakla bekleniyor.

Bir Gülseren Budayıcıoğlu Kitabına Daha Hazır mısınız?

Son zamanlarda ismini asıl mesleğinin dışında yaptığı işlerle duyuran bir diğer isim de Gülseren Budayıcıoğlu. Bir psikiyatr olan Budayıcıoğlu İstanbullu Gelin, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı gibi dizilere ilham kaynağı olmuş bir isim. Şimdi ise ekranlara yine onun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisi geliyor.

Feyyaz Şerifoğlu’nun Yeni Ekip Arkadaşları

blank

Camdaki Kız dizisinin başrollerinde başka dizi ve filmlerden de tanıdığımız Burcu Biricik’le birlikte O Ses Türkiye ile ismini duyuran Feyyaz Şerifoğlu’nu göreceğiz. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hande Ataizi, Tamer Levent, Nur Sürer, Enis Arıkan ve Nihal Menzil gibi ünlü oyuncular da yer alıyor.

Mühendislikten Sanat Dünyasına

blank

Feyyaz Şerifoğlu aslında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Tekstil Mühendisliği mezunu. Ancak öyle görünüyor ki asıl gönlünde yatan meslek mühendislik değil sanatçılıkmış.

Bu nedenle de O Ses Türkiye yarışmasına katılarak kariyerini bambaşka bir noktaya çevirmiş görünüyor.

Yeni Bir Single Yeni Bir Başlangıç

“Gidene” adlı single ile yeni bir yola giren Feyyaz Şerifoğlu bir de single’a klip çekince Youtube’da 1 milyon izlenme sayısını yakalamayı başardı.

Ajda Pekkan’la Sahne!

blank

Ajda Pekkan’ın da kulağından kaçmayan Feyyaz Şerifoğlu uzun süre de Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yapmış.

Bugünse bir Kanal D dizisinde başrol oyuncusu kendileri. Tebrik ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz