Esra Erol’un Programında Seferoğulları ve Tellioğulları Karşı Karşıya Geldi Ortalık Yangın Yerine Döndü!

Aleyna

ATV

23 Mart 2021

Esra Erol’un Programında Seferoğulları ve Tellioğulları Karşı Karşıya Geldi Ortalık Yangın Yerine Döndü!

ATV’nin gündüz kuşağı programlarının başarısı reyting sıralamasını yakıp yıkmaya devam ediyor. Özellikle de usta sunucu Esra Erol’un programı hafta içi hergün reyting sıralamasında ilk üçün içinde kendine yer bulmayı başarıyor. Hal böyle olunca, Esra Erol’da ATV ekranlarında uzun yıllardır boy göstermeye devam ediyor.

Esra Erol

Esra Erol’un yıllardır başarıyla devam ettirdiği bu programda, genellikle evli kadınlar ya da genç kızların evden kaçması işleniyor. Her canlı yayında; mağdur olan kadınlara “Yalnız Değilsiniz!” diyerek seslenen Esra Erol, birçok kadının hayatını değiştiriyor.

esra erol

Salih ve Keziban!

Bu hafta ise Esra Erol’un programına Salih ve Keziban’ın evliliği damga vurdu! Bundan birkaç sene önce Salih’le kaçarak evlenen Keziban’ın iki tane de çocuğu var. Salih’in ailesiyle aynı evde yaşayan Keziban’ın, iddialara göre psikolojik sorunları varmış. Hatta psikolojik sıkıntıları için ilaç kullanan Keziban, Salih’in iddiasına göre; kendisini camdan atmaya çalışmış, muhabbet kuşunun boğazını kesmiş, Salih’i ve ailesini ocağı açık bırakarak öldürmeye çalışmış, hatta kayınvalidesini bıçakla kovalamış!

İddialar bununla sınırlı değil, Salih’in söylediğine göre evde perdelerle konuşan Keziban; bir gün şiddet gördüğü gerekçesiyle Salih’e koruma kararı çıkartmış. Ancak sonradan yeniden barışan ikili; koruma kararı dahilinde yine kavga edince bu sefer Salih 3 gün hapiste yatmak zorunda kalmış!

Seferoğulları VS Tellioğulları!

Ancak Keziban, bir gün çocukları ve Salih’i bırakıp ailesinin yanına dönmüş! Boşanmak ve çocuklarının velayetini almak için programa katılan Salih, Keziban’ın bulunmasını istedi. Keziban’ı kısa süre içince bulan ve canlı yayına getiren Esra Erol; sadece Keziban’ı değil, çiftin ailelerini de stüdyoya çağırınca iş çığırından çıktı!

Hem Keziban ve Salih’e hem de birbirlerine kızgın olan iki taraf, bir anda kavgaya tutuştu! Birbirilerine bol bol hakaret eden tarafların söyledikleri sık sık biplenince canlı yayında çoğu zaman sessiz sinema gibi seyretmek zorunda kaldık! Tabii izleyiciler sosyal medyadan yorum yapmayı ihmal etmedi. Çiftin ailelerin olaya karışmasıyla ortalığın “Cennet Mahallesi”ne döndüğünü iddia edenler de vardı, aileleri “Seferoğulları” ve “Tellioğulları”na benzetenler de! Bakalım bugün canlı yayında neler yaşayacağız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz