“Kadınıma Yanlış Yapanı Affetmem!” Ramo’nun 37. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

“Kadınıma Yanlış Yapanı Affetmem!” Ramo’nun 37. Bölüm Fragmanı Yayında

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden olan Ramo’da heyecan yine dorukta. Önceki bölümüyle tüm izleyenleri şaşkına çeviren Ramo’nun yeni bölümünden ilk fragman geldi. Yeni bölümde neler olacakmış gelin hep beraber bakalım.

ramo

Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo yayınlandığı ilk günden beri reyting listelerini adeta darmadağın ediyor. Gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip olan fenomen dizinin her bölümü bambaşka bir heyecan. Her hafta ekranda fırtınalar estiren Ramo’nun yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

ramo

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç olan dizinin güçlü oyuncu kadrosunda ise Olgun Şimşek, İlker Aksum, Devrim Özkan, Mehmet Yılmaz Ak gibi usta isimler var. Yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’un oturduğu Ramo’nun çarpıcı senaryosunu ise Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan üstleniyor.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Ramo, büyük patronların dünyasına girmiştir artık. Kendisine verilen ilk görev, yüklü miktardaki bir parayı yurtdışına çıkarmak. Oysa bu küçük işler Ramo’nun umurunda bile değil! Onun asıl amacı patronların kurduğu bu sistemi yerle bir etmek.

ramo

Hasan, Afet’in gönlünü yeniden kazanmaya ve onu eve dönmeye ikna etmeye çalışırken Sibel de bambaşka bir maceranın içinde; Doğu’nun annesini bulmaya çalışıyordu.

ramo

Aynı amaçla hareket eden Nehir’le yolları kesişen Sibel’in başı büyük belaya girdi. Ramo, büyük bir savaşa girmiş ve planını gerçekleştirmeye çalışırken Sibel’in başının belada olduğunu öğrendi. Ramo, her yandan sıkışmıştı.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Anlaşılan Ramo’da yine sular durulmuyor. Önceki bölümüyle heyecanı dorukta bırakan dizinin yeni bölümü bizlere ne gibi sürprizler getirecek, 26 Mart Cuma günü saat 20.00’de hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz