Yeni Fotoğraf Geldi! Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel ve Murat Akdoğan Aşkıyla İlgili Yepyeni Bir İddia Daha

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Yeni Fotoğraf Geldi! Sen Çal Kapımı’nın Eda’sı Hande Erçel ve Murat Akdoğan Aşkıyla İlgili Yepyeni Bir İddia Daha

Bir süredir hakkındaki aşk dedikoduları yüzünden gündemden düşmeyen Hande Erçel ve Murat Akdoğan’ın ilişkisi hakkında yepyeni bir haber geldi. İlişkisini henüz açıklamayan Hande Erçel’in Four Seasons Holtel’de gerçekleşen bir arkadaşının düğününe Murat Akdoğan ile gittiği konuşuluyor. Öte yandan Murat Akdoğan’ın Hande Erçel’in eski sevilisi Murat Dalkılıç ile yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı.

Fox’un sevilen dizisi Sen Çal Kapımı’nın Eda karakterine hayat veren güzeller güzeli Hande Erçel hakkındaki iddialar durulmuyor. Başarılı performansı ve sempatik tavırlarıyla hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu, kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemde.

blank

Bildiğiniz gibi güzel yıldızın adı, sürekli Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bürsin ile anılıyordu. Ekranların ardından bile hissedilen enerjileri ve kusursuz uyumlarıyla dikkat çeken ikili her seferinde bu aşk haberlerini yalanlıyordu. Biz Hande Erçel’in Kerem Bürsin ile aşk yaşadığını düşünürken, ünlü isim ters köşe yaptı.

Ünlü Çiftimiz Beraber Düğüne Gitmiş

blank

Snob Magazin’in haberine göre Hande Erçel, geçtiğimiz günlerde yakın bir arkadaşının düğününe katılmış. Four Season Hotel’de gerçekleşen düğünde ise güzel yıldızımıza iş insanı Murat Akdoğan eşlik etmiş. İlişki iddialarına karşı hala sessizliğini bozmayan Hande Erçel’in ise bu yeni söylentiye ne diyeceği merak konusu.

Yine Bir Arkadaşımın Aşkısın Vakası

İlişki söylentileri gündemden düşmezsen bambaşka bir iddia daha geldi. Söylenenlere göre Hande Erçel’in yeni sevgilisi iş insanı Murat Akdoğan, güzel oyuncunun eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile arkadaşmış. Murat Akdoğan ve Murat Dalkılıç’ın beraber yan yana oturdukları bir fotoğraf bulunuyor.

blank

Eskiden aralarından su sızmadığı iddia edilen bu dostların 2017 yılında bir uçak yolculuğunda çekilmiş videosu var. Videodaki eğlenceli tavırlarıyla dikkat çeken yakın arkadaşların şimdi araları nasıl kimse bilmiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz