“Mert’i Bekleme Bugün Gelmeyecek!” Baraj’ın 32. Bölümünden Yeni Fragman Geldi

Aleyna

FOX

23 Mart 2021

“Mert’i Bekleme Bugün Gelmeyecek!” Baraj’ın 32. Bölümünden Yeni Fragman Geldi

Fox’un sevilen dizisi Baraj’da sular durulmuyor. Ekrana geldiği son bölümüyle heyecanı dorukta bırakan diziden yepyeni bir fragman geldi. Fenomen dizi Baraj’ın yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber göz atalım.

baraj

Şüphesiz Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Baraj, ilk bölümünden itibaren heyecanın dozunu arttırıyor. Her bölümüyle reyting listelerini altüst eden dizi her hafta ekranlarda fırtınalar estiriyor. Başrollerinde Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Gizem Karaca gibi isimlerin olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Hasan Tolga Pulat oturuyor.

baraj

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın, internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir.

baraj

Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır…

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Nehir, Nazım’a hamile olduğunu söylemişti fakat yalanın ortaya çıkmaması ve Nazım’ı yeniden kaybetmemek için eski dolandırıcılık günlerine geri gitmesi gerekti. Bahar hem Nehir’in hamile olduğunu, hem de aslında hamile olmadığını öğrenmesi üzerine bir de beklemediği bir sürprizle karşılaştı.

baraj

Meryem’i hala gömememiş olan Tarık, Zahra ve İbrahim, Meryem’in cansız bedeninin canlı olduğuna daha ne kadar ikna edebileceklerdir? Ve onu Halit’ten daha ne kadar saklayabileceklerdir?

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Son bölümde gerçeklerle yüzleşen Nazım neler yapacak, Nehir kurtulabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz