Esra Erol’un Programında Yıllar Sonra Bir İlk Yaşandı: Canlı Yayında Nikah Kıyıldı Herkes Dejavu Yaşadı!

Aleyna

ATV

18 Mayıs 2021

Esra Erol’un Programında Yıllar Sonra Bir İlk Yaşandı: Canlı Yayında Nikah Kıyıldı Herkes Dejavu Yaşadı!

Esra Erol’un programında uzun yıllar sonra bir ilk yaşandı! Eskiden evlilik programı sunan güzel sunucu; 4 sene sonra yine canlı yayında kavuşamayan bir çiftin nikahını kıydırdı. Ekran başında ve stüdyoda bulunan herkes dejavu yaşadı, geçmişi andı!

EsraErol

Devaju!

ATV ekranlarında yayınlanan iki gündüz kuşağı programında kıyasıya rekabet devam ederken; bugün Esra Erol’un canlı yayınında yaşananlar herkesi şaşırttı! Genellikle kavgalara ve hakaretlere denk geldiğimiz canlı yayında bugün nikah vardı. Gelinimizin babası bu işe pek razı olmasa da; Esra Erol ne yaptı etti kavuşamayan gençleri bir araya getirmeyi başardı!

blank

Bildiğiniz gibi Esra Erol’u ilk olarak evlilik programlarıyla tanıdık, bunlar yıllar önce Flash TV’de evlilik programı sunmaya başlayan Esra Erol’un hem sunuculuğu hem de evlilik programı çok sevilince kanallar Esra Erol’u kendi kanallarına dahil edebilmek için büyük bir yarışın içine girdi. Yıllar içinde farklı kanallarda evlilik programları sunmaya başlayan Esra Erol’un son durağı ATV oldu! Diğer kanallar ise Zuhal Topal ve Seda Sayan gibi gündüz kuşağının sevilen isimleriyle evlilik programı yapmaya devam ettiler.

Esra Erol

4 Yılda Bir İlk Yaşandı!

Ancak hiç kimse Esra Erol kadar başarılı olamadı. Kanalların rekabeti yüzünden evlilik programlarının formatı da yavaş yavaş kurguya dönmeye başlayınca RTÜK bu işe “Dur” dedi ve bütün evlilik programları yasaklandı. Olan Esra Erol’a oldu. ATV’nin kararıyla Müge Anlı’ya benzer bir formatta yayın hayatına devam eden Esra Erol bugün büyük bir dejavu yaşadı!

Muteber ve Arif; Muteber’in babası yüzünden evlenemiyordu. Daha önce babasının zoruyla halasının oğluyla evlenen Muteber; eşinden dayak yediği için evden kaçtığını söyleyince Esra Erol ve ekibi Muteber’in babasını ikna etmek için Yozgat’a kadar gitti! Büyük uğraşlar sonunda Muteber ve Arif bugün canlı yayında nikah masasına oturdu. Hem seyirciler hem de stüdyodaki diğer konuklar Esra Erol’un programında büyük bir dejavu yaşadı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz