Dedikodu Kazanı: Kerem Bürsin O Soruya Çıldırdı, Demet Akalın Sert Kayaya Çarptı, Şeyma Subaşı’nın Hamilelik Yanıtı!

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Kerem Bürsin O Soruya Çıldırdı, Demet Akalın Sert Kayaya Çarptı, Şeyma Subaşı’nın Hamilelik Yanıtı!

Ünlüler camiasında suların durulmadığı bugünde de dedikodu kazanını kaynatıyoruz! Bakalım ünlülerimiz bugün neler yapmış? Hazırsanız magazin turu başlıyoor.

1. Kerem Bürsin Hande Erçel Sorusuna Çok Sinirlendi!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin sonunda aşklarını itiraf etti! Bir yıldan uzun süredir haklarında çıkan bütün iddiaları yalanlayan ikilinin sevgili olduğunu öğrenince rahat bir nefes aldık. Ancak bugün Kerem Bürsin arabasıyla yolda ilerlerken magazincilere yakalandı. Yakışıklı oyuncu kendisine yöneltilen, Hande Erçel sorusuna oldukça kızdı ve “Hiç saçma sapan şeylere getirmeye gerek yok biz şu an birlikteyiz ve çok mutluyuz!” diyerek gazetecilere biraz sert çıktı! Bu arada detaylar için:

2. Demet Akalın’la Şevval Şahin Birbirine Girdi!

blank

Her konuda bir fikri olan Demet Akalın, bu defa da Şevval Şahin hakkında ağır konuştu. 2018 Türkiye güzeliyle Şevval Şahin ile kainat güzeli Andrea’nın karşılaştırıldığı bir gönderiye yorum yapan güzel şarkıcı; “Andrea afet ama diğeri…” diyerek Şevval Şahin’i güzel bulmadığını belli etti. Ancak Şevval Şahin’den Demet Akalın’a yanıt gecikmedi; “Yıl olmuş 2021 siz hala kadın kıyaslıyorsunuz. Andrea çok güzel ve keşke onun birinciliğinin haberini yapsaydınız böyle boş bir haber olmasaydı. Sonuçta ikimiz de çok ayrı insanlarız ayrı yarışmalarda yer aldık. ‘Balık etli mi, sıfır beden mi güzel?’ Siz şaka mısınız? Gerçekten 20 yıl geriden geliyorsunuz. Demet Akalın umarım bir gün kendinle barışık olursun ve kendini geliştirirsin. Seni izleyen çok genç kız var, yazık.”

3. Selin Ciğerci İsyan Etti!

blank

Ünlü Instagram fenomeni Selin Ciğerci, kendisine eleştiren diğer fenomenlere savaş açtı ve Instagram hesabından story yayınlayarak ağzına geleni söyledi; “Hanımlar hepinizden özür dileyerek birine gönderme yapmak istiyorum, ne olur müsade edin. Birazcık şu bayramlık ağzımı açacağım. Hep aynı geceliği giyiyorum diye laf edilmiş. İster yıkar giyerim, ister her gün giyerim, sana ne! Yansan üstüne işemem sen kimsin? Kendi hayatına bak!” Bu arada detaylar için:

4. Şeyma Subaşı’nın Melisa Paylaşımları Herkesi Şaşırttı!

blank

Bugünlerde Mısırlı sevgilisi Meedo ile evlenmek için hazırlıklara devam eden güzelimiz Şeyma Subaşı; kendisi hakkında ortaya atılan hamilelik iddialarına net bir yanıt vermedi. Ancak dün gece kızı Melisa’nın binlerce fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Şeyma, fotoğraflardan birinin üzerine; “Sen her zaman ilk aşkım olarak kalacaksın!” yazınca kafalar karıştı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Şeyma Subaşı’nın bu açıklamasını hamilelik iddialarına yanıt olarak algıladı! Bu arada detaylar için:

5. Aslışah Alkoçlar Sonunda İsyan Etti!

Aslışah Alkoçlar

Geçtiğimiz aylarda Kaan Demirağ ile nikah masasına oturan Aslışah Alkoçlar, her defasında hamile olduğunu inkar ediyordu. Bugün ise hamile göbeğiyle bikinili fotoğraf paylaşan sosyetik güzelimiz, sosyal medyadan gelen yorumlara isyan etti; “Bana çok sık gelen bir soru hamilelikte spor, öncelikle her kadının hamilelik serüveni farklıdır, ben hayatım boyunca spor yaptıgım için doktorum spora devam etmem konusunda hiçbir sorun olmadıgını söyledi o yüzden ben haftanın 5 günü balancebox egzersiz programı ve bol yürüyüş yapıyorum … Bu döneminde yaptığım egzersizler beni ruhsal ve bedensel yönden rahatlatarak negatif enerjiyi üzerlerimden atmamda da yardımcı oluyor. Her kadın farklı kendi bedenini dinle”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz