İlker Ilgaz’dan Yine Ego Dolu İddia: Bahar Bunu Duyunca Çok Sinirlenecek! Masumiyet 13. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

18 Mayıs 2021

İlker Ilgaz’dan Yine Ego Dolu İddia: Bahar Bunu Duyunca Çok Sinirlenecek! Masumiyet 13. Bölüm Fragmanı

FOX TV’de ekranlara gelen sevilen dizi Masumiyet’te bu hafta Ela için işler daha da karışmaya devam ediyor. İlker’in yarattığı kafa karışıklığının ve gerçekleri bulma isteğinin arasında gidip gelen Ela’yı annesi kurtarabilecek mi? İşte Masumiyet 13. bölüm fragmanı!

Masumiyet 12. Bölümde Yaşananlar

Geçtiğimiz hafta Bahar ve Hale çocuklarını kurtarabilmek için yine ilginç bir yola girerler ve birbirleri ile sıra dışı bir iş birliği kurmak zorunda kalırlar. Harun ise Ilgaz ailesi ile kurduğu gizli işbirliği ile davanın seyrini değiştirecek konumdadır. Bu süreçte Ela sonunda İlker’e arkasını dönmeyi ve annesinin elini tutmayı başarır. Ancak tam bu esnada Hale yine dava sürecini etkileyecek radikal bir çözüm yakalar. Öyle ki Hale’nin bulduğu bu çözüm Ela, İlker ve İrem arasındaki üçgeni de yakından etkiler. Bu dönemde İrem, Hale ve İlker’den ağır bir darbe yerken Ela da adeta dengesini kaybeder. İlker’in atacağı son adım ise herkesin sabrını ve sınırını sonuna kadar zorlar.

Masumiyet 13. Bölüm Fragmanı

Masumiyet 13. bölüm fragmanında ise İlker attığı adımların artık son noktasına geldiğinden oldukça emindir. Ela’yı tamamen etkisi altına aldığına emin olan İlker ona evlenme teklifi etmek için kolları sıvar. Ve bu konuda kendi annesi ile dahi çatışmayı göze alır. Hale’nin ise bu konuda İlker’e karşı nasıl bir tavır takınacağını yeni bölümde göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz