İrem Derici Cesur Paylaşımıyla Şov Yaptı! Bikisini Giydi ve Yine Lafını Esirgemedi

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

İrem Derici Cesur Paylaşımıyla Şov Yaptı! Bikisini Giydi ve Yine Lafını Esirgemedi

İlk kez O Ses Türkiye ile hayatlarımıza giren ve sonrasında da hep bir sansasyonel açıklama ile adından bahsettiren İrem Derici’den yepyeni bir paylaşım daha. İşte Ünlü şarkıcı yine başka enteresan bir açıklama ile daha karşımızda. İşte İrem Derici’nin Kalkan’dan yaptığı fotoğraf paylaşımı ile ilgili detaylar…

Yaz Sezonunu Açtı

“Kalkan’da şeftalilerimi çıkardım” yorumu ile paylaştığı fotoğrafla takipçilerinin merakını yine üzerine toplamayı başaran İrem Derici fit görünüşü ile de dikkat çekti. O Ses Türkiye ile birlikte hayatımıza giren İrem Derici kısmen agresif paylaşımlarıyla kısmen de orijinal kişiliğiyle sürekli gündeme gelen isimlerden birisi. İlk kariyerini “Bensiz Yapamazsın” single’ı ile yapan ünlü şarkıcı sanatına ilişkin birçok kez ödüle layık görülen isimlerden birisi. Daha küçük yaşlarda org çalarak sanat hayatına başlayan sanatçı gençlik yıllarında da Beyoğlu kulüplerinde performans gösteriyor.

Bol Estetik Bol Öz Güven

Daha önce de basında ve sosyal medyada birçok kez dekolteli fotoğrafları ile dikkat çeken İrem Derici estetik operasyon geçirip geçirmediği hakkında da tartışmalara neden olmuştu. Ünlü şarkıcı vermiş olduğu bir röportajında üç burun, bir göğüs, diş estetiği ve bunun yanı sıra sayısız botoks yaptırdığını gönül rahatlığıyla açıklamıştı. Bu açıklamaları ile kendisi ile son derece barışık olduğunu gösteren İrem Derici bugünkü paylaşımında da kendine olan güveni ile göz kamaştrıyor doğrusu.

Dört Yaşında Başlayan Aşk

blank

21 Mart 1987 tarihinde Hulusi Derici ve Jale Ediz’in kızları olarak dünyaya gelen İrem Derici daha dört yaşında org çalmaya başlıyor. Ardından eğitimini de müzik alanında yapmaya karar veren Derici Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı piyano bölümünü bitiriyor. Kariyer anlamındaki yükselişini O ses Türkiye ile yakalayan genç sanatçı bugün halen aktif bir şekilde sanat dünyasının içerisinde.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz