Ateş Çıldırdı: Şimdi de Hastanın Gözünü Çıkarıyor ! Hekimoğlu 50. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Ateş Çıldırdı: Şimdi de Hastanın Gözünü Çıkarıyor ! Hekimoğlu 50. Bölüm Fragmanı

Gün geçmiyor ki marjinal doktor Hekimoğlu’ndan yeni ve farklı bir fikir gelmesin. Zor vakaların doktoru olmayı seven Ateş için yine tam dişine göre bir vaka geliyor. Hekimoğlu 50. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar!

Adaylara Zor Sınav

Hekimoğlu

Geçtiğimiz hafta kendisine yeni bir ekip kurmak için uğraşan Ateş’in 40 kişilik bir adaylar kadrosu oluşur. Hekimoğlu adaylar arasından aradığı kişileri bulmaya çalışırken bu esnada hastaneye yeni ve oldukça ilginç bir vaka gelir. Türk Silahlı Kuvvetlerinde pilot olan Gamze Yüzbaşı bir görev için simülasyon uçuşu yaparken bir anda gözleriyle duymaya başlar. Bunun ardından da simülasyon uçağını düşürür. Gamze Yüzbaşının yaşadığı semptomları ilgi çekici bulan Hekimoğlu bu vaka ile ilgilenmek ister. Ama Yüzbaşının tek bir isteği vardır. O da, kimliğinin Hekimoğlu dışında kimse tarafından bilinmemesi. Bu arada 40 kişilik aday kadrosunda doğru teşhisi koymayı başaranlar ekibe girmeye hak kazanacaktır. Ama Yüzbaşının kimliğini saklama isteği adaylar, Hekimoğlu ve hastane arasında bir kaosa neden olacaktır.

Hekimoğlu 50. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 50. bölüm fragmanında Ateş yine muazzam fikirler peşinde. Göz kanseri ihtimali olan bir hasta için teşhisin netleşmesi ekibi zorlar. Hastalığın kesin olarak teşhisini koyabilmek için tüm ekip farklı önerilerde bulunurken yine en radikal öneri Ateş’ten geldi. Ateş hastanın gözünü çıkarmayı önerdi. Ateş’in önerisinin uygulanıp uygulanmayacağını ise Hekimoğlu 50. bölümde göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz