Evli Mutlu Çocuklu Fotoğrafı! İhanet İddialarıyla Gündeme Gelen Mert Fırat ve İdil Fırat’tan Aşk Pozu Geldi

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Evli Mutlu Çocuklu Fotoğrafı! İhanet İddialarıyla Gündeme Gelen Mert Fırat ve İdil Fırat’tan Aşk Pozu Geldi

Ünlü oyuncu Mert Fırat, eşi İdil Fırat’ı pek çok kadınla aldattığı iddiasıyla gündeme gelmişti. Bu iddiaları yalanlayan Fırat, doğum günü paylaşımı vesilesiyle eşine ilan-ı aşk etti.

Mert Fırat İdil Fırat

Sevilen dizi “Kefaret”in başrol oyuncularından Mert Fırat, geçtiğimiz hafta korkunç bir iddiayla gündeme geldi. Aslında bu iddialar geçen yıldan beri kulaktan kulağa dolaşıyordu. Ama sosyal medyada tüm açıklığıyla dile getirilmesi ilk kez oldu! İddiaya göre, Mert Fırat 2018’de evlendiği eşi ve çocuğunun annesi İdil Fırat’ı pek çok kadınla aldatmıştı. Genelde sosyal medya vasıtasıyla tanıştığı bu kadınlara da “Melek” ismini takıyordu. Konu hakkında yüzlere tweet atıldı. Konuya Mert Fırat’ın eski sevgilisi Hande Doğandemir bile karıştırıldı!

“Sosyopat reis”

Mert Fırat

Geçtiğimiz yaz Pınar Gültekin’in öldürülmesinden sonra sosyal medya ayağa kalkmıştı. Ama kadınların, cinayete tepki gösteren bazı erkeklere söyleyeceği çok şey vardı. Örneğin, bu korkunç sözlerin Mert Fırat için söylendiği iddia ediliyordu!

Hande Doğandemir tweet

Çünkü Mert Fırat’ın aldattığı iddia edilen eski sevgilisi Hande Doğandemir de bu tweete yorum yapmıştı!

Hande Doğandemir tweet

Sonra da, Hande Doğandemir, “Aldık çekirdekleri filmin sonunu bekliyoruz… Elbet bir gün kardeşim” yazmıştı. O gün nihayet geldi diye düşünürken, Mert Fırat iddiaları yalanladı.

Hukuki Süreç Başlıyor

İdil Fırat Mert Fırat

Mert Fırat, avukatı aracılığıyla bir açıklama yayınladı ve hukuki süreci başlatacağını duyurdu. İki yıldır hakkında asılsız iddialar ortaya atıldığını, daha önce yaptığı gibi son olaylar hakkında da hukuki süreci başlatacağını söyledi. Dün de Fırat çiftinin “evli, mutlu, çocuklu” pozlarına şahit olduk!

“En güzel günlerim”

İdil Fırat Mert Fırat

Mert Fırat, eşi İdil Fırat’ın doğum gününü aileleri ve dostlarıyla kutladıklarını söyledi. Korkunç iddialarla sarsılan çift, güzel bir hafta sonu geçirerek aşk tazeledi anlaşılan! Ünlü oyuncu, daha önce hiç yapmadığı bir şekilde, eşine “En güzel günlerim” dedi ve eşinin ailelerin gözündeki değerini anlattı.

Bu yapmacık sözleri görünce insanın iddialara inanası geliyor, keşke başka bir yol seçselerdi. Umarız, bu sözler gerçektir, kötü günleri atlatırlar ve mutlulukları her geçen gün büyür!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz