Camdaki Kız ve Fatma Ona Yetmedi! Burcu Biricik Yeni Reklam Filmi İçin Binbir Surat Oldu

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Camdaki Kız ve Fatma Ona Yetmedi! Burcu Biricik Yeni Reklam Filmi İçin Binbir Surat Oldu

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, nisan ayında fırtına gibi esmeye geliyor! Hem “Camdaki Kız” hem de “Fatma” ile izleyicilerin karşısına çıkan Biricik, binbir surat halinden bir kesit sundu.

Burcu Biricik

Burcu Biricik, “Kuzgun” dizisiyle yaşadığı hüsranın ardından ekrana bir döndü pir döndü! Bu sezonun en sevilen dizilerinden “Kırmızı Oda”da canlandırdığı Boncuk karakteri, 12 bölüm boyunca yürekleri dağladı. Böylece, Burcu Biricik iyi oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri tekrar üzerine çekti. Yapımcılarla da iyi anlaşmış olacak ki, aynı şirketin yeni dizisinde başrol oynaması kararlaştırıldı. Yıllardır diziye uyarlanması düşünülen “Camdaki Kız”, Burcu Biricik’e kısmet oldu!

Netflix Heyecanı da Cabası

Burcu Biricik

Üstelik, Burcu Biricik’in tek projesi “Camdaki Kız” dizisi değil! Ünlü oyuncu, bir yılı aşkın süredir Netflix Türkiye dizisi “Fatma” için de hazırlanıyor. Burcu Biricik, nihayet hazırlıkları tamamlanan “Fatma”da temizlikli kimliği sayesinde kendisini ele vermeyen bir seri katili canlandıracak!

Nisan Ayı Onun Zamanı

Burcu Biricik

Ünlü oyuncuyu önümüzdeki ay iki projede birden başrolde izleyeceğiz. Kanal D’nin yeni iddialı projesi “Camdaki Kız”, 8 Nisan’da ekrana gelecek ve rating rekortmenleri “Bir Zamanlar Çukurova” ve “Mucize Doktor” ile rakip olacak. “Fatma” ise ilk sezonuyla 27 Nisan’da Netflix’te gösterime girecek. Yani, nisan ayında her yer Burcu Biricik’le dolu olacak!

Öğrendik ki, Burcu Biricik’in tek projesi bu diziler değil!

Binbir Surat Burcu Biricik

Burcu Biricik

Diziler Burcu Biricik’i kesmemiş olacak ki, bir de reklam filmi patlattı! Meşhur bir deodorant ve parfüm şirketinin yüzü olan ünlü oyuncu, reklam filmi için kılıktan kılığa girdi.

Reklam filminde “ünlülerin makyözü” olarak bilinen Hamiyet Akpınar’la çalışan Burcu Biricik, onunla beraber çok eğlenceli bir video da paylaştı.

Malum, bu devirde hem yetenek hem de güzellik karması bu devirde biraz zor bulunuyor. O yüzden, sen hep kameraya küçük bir bakış at Burcu Biricik, tıpkı videoda olduğu gibi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz