Sessiz ve Derinden! Barış Arduç ve Gökçe Bahadır’ı Buluşturan Netflix Dizisi Kulüp’ten Nihayet Video Geldi

Dilek

Haberler

29 Mart 2021

Sessiz ve Derinden! Barış Arduç ve Gökçe Bahadır’ı Buluşturan Netflix Dizisi Kulüp’ten Nihayet Video Geldi

Ünlü oyuncu Gökçe Bahadır, Barış Arduç’la başrolü paylaştığı Netflix dizisi “Kulüp”ün setinden bir video paylaştı. Çekimleri tam gaz süren “Kulüp”, izleyicileri 1950’li yıllara götürecek.

Netflix Atiye Aşk 101 Hakan Muhafız

Netflix Türkiye, Çağatay Ulusoy’un başrolünde oynadığı “Hakan: Muhafız”ın başarısının ardından hızla yeni projelere başladı. “Atiye” ve “Aşk 101” ile daha çok izleyiciyi çeken Netflix, “Bir Başkadır” dizisiyle izleyicilerin gönlünde taht kurdu. Bu da yeni yapımların art arda gelmesini sağladı. Temizlikçi bir seri katili anlatan “Fatma” 27 Nisan’da ilk sezonuyla geliyor. “Atiye” ve “Aşk 101″in yeni sezonu için son hazırlıklar yapılırken, üç yeni dizinin çekimleri de tam gaz devam ediyor.

“Kulüp” Sessiz ve Derinden Geliyor!

Barış Arduç Gökçe Bahadır Salih Bademci Netflix

Gökçe Bahadır, Barış Arduç ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı “Kulüp” dizisinin ekibi, yıllardır Salih Bademci’yi başrolde görmek isteyen seyircilerin sözünü dinlemiş gibi görünüyor! Bir dönem Serenay Sarıkaya’nın da katılacağı söylenen dizinin kadrosunda Fırat Tanış, Metin Akdülger, Ruhi Sarı, Suzan Kardeş ve Hazım Körmükçü var.

Fırat Tanış Metin Akdülger Ruhi Sarı

“Kulüp”, 1955 İstanbul’unda devrim yaratan bir gece kulübünde geçiyor. Burada çalışan eski mahkum Matilda ve hapisten çıkana kadar annesinin varlığından habersiz olan kızı Raşel’in yaşam mücadelesi anlatılıyor. Matilda bir yandan kızı Raşel ile ilişkisini düzeltmeye, onu Pera’nın belalı yakışıklısı Fıstık İsmet’ten uzak tutmaya çalışıyor; bir yandan da gece hayatındaki meslektaşları olan cesur patronu Orhan, kıskanç yönetici Çelebi ve vizyoner sanatçı Selim’in egolarını yönetmeye uğraşıyor.

Gökçe Bahadır

Dizide anlatılan karakterlerin hepsi, kendi hikayesinin “ötekisi” olarak tanımlanıyor. Ama Matilda’nın gelişi sayesinde bu kulüp bir yuvaya dönüşüyor. Anlatılan hikaye dizinin sloganından da belli, “Belki de en güzel aile, ailesizlerin kurduğudur!

İlk Set Pozu Barış Arduç’tan Gelmişti

Barış Arduç, şubat ayı başlarında “Kulüp” çekimlerine dahil oldu. İyi ki oldu çünkü o zamana kadar dizinin çekimlerinin başladığını kimse fark etmemişti! Dizide Fıstık İsmet karakterini canlandıran ünlü oyuncu, ilk set gününden bir paylaşım yapmıştı.

Barış Arduç story

O günden beri, “Kulüp” dizisinden pek haber alamamıştık! Nihayet, Gökçe Bahadır’dan da paylaşımlar ve açıklamalar geldi.

Sete Şarkı Molası

Gökçe Bahadır, ocak ayından beri “Kulüp” çekimlerine devam etse de, ser verip sır vermiyor! Nihayet, önceki gün muhabirlere dizi hakkında açıklamalar yaptı.

Dijital dizilerin çalışma saatlerinden memnun olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Saatlerce sarkması gibi durumlar olmuyor. Çalışma koşulları çok daha konforlu ve rahat. Ne zaman girip ne zaman çıkacağını iyi biliyorsun” dedi. Yine de haftanın 6 günü sette olduğunu ve yoğun çalıştığını da ekledi. Bu açıklamaların ardından, ondan da bir “Kulüp” videosu gördük.

Henüz “Kulüp” setini ya da oyuncuların bir arada pozlarını göremedik. Ama yavaş yavaş videolar gelmeye başladı. Belki, Gökçe Bahadır da Hazal Kaya’nın izinden gider ve sonraki videosunda bize seti gezdirir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz