Sen Çal Kapımı Seti Çok Gergin! Kerem Bürsin Rol Arkadaşı Hande Erçel’in Kendisinden Nefret Ettiğini Söyledi

Aleyna

Haberler

29 Mart 2021

Sen Çal Kapımı Seti Çok Gergin! Kerem Bürsin Rol Arkadaşı Hande Erçel’in Kendisinden Nefret Ettiğini Söyledi

Sevilen dizi “Sen Çal Kapımı”nın yıldızları Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den set videoları gelmeye devam ediyor. Ama son video öncekiler kadar eğlenceli değildi, biraz nefret yüklüydü!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

FOX’un sevilen dizisi “Sen Çal Kapımı”, geçen yaz başlamıştı ve ekrandaki romantik komedi dizisi açığını doldurmuştu. Hayli yüksek ratingler alan ve kendine özel bir kitle oluşturmayı başaran dizi, yeni sezonda büyük bir düşüş yaşadı. Rating listelerinde istikrarsız bir performans gösteren “Sen Çal Kapımı” dizisinin en büyük avantajı başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin!

Hande Erçel Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in arasında ekrandan taşan bir kimya var. Hal böyle olunca, dizinin hayranları onların gerçek hayatta da sevgili olmasını istiyor. Sosyal medyada inanılmaz bir hayran kitleleri var. Bu sayede, dizi YouTube’da izlenme rekorları kırıyor, yayın günü gelince hakkında bir milyonu aşkın tweet atılıyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin de sosyal medya avantajının etinden sütünden iyice faydalanıyor tabii ki, özellikle de ratingler düşünce!

“Sen Çal Kapımı” Yerine “Savaşçı”

Savaşçı afişi

Kerem Bürsin ve Hande Erçel, sık sık setten videolar paylaşıyor ve canlı yayın açıyordu. Hande Erçel, talihsiz aşk hayatıyla gündeme gelince ve dizinin yayından kaldırılacağı iddiaları ayyuka çıkınca, set videoları biraz sıklaştı! İddialara göre, FOX çekimleri yılan hikayesine dönen ama şu an stokta 4 bölümü bekleyen “Savaşçı” dizisi için en düşük performanslı dizisi “Sen Çal Kapımı”yı bitirmek istedi. Ama bu iddialar yalanlandı ve dizinin yazın da devam edeceği söylendi. Yine de, set videoları bir “rating bükücü” olarak kullanılmaya devam ediyor!

Setten “Nefret” Videosu

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Setten gelen son video, öncekiler gibi iç açıcı değildi. Kerem Bürsin, Hande Erçel’i zaman zaman bezdirdiğini ve onun kendisinden nefret ettiğini söyledi!

Esprili tavırlarıyla herkesi güldüren ikiliden Hande Erçel, “Ne alakası var?” dese de gerçek gün gibi ortada!

Hande Erçel story

Şaka bir yana, en neşeli ve huzurlu setlerden biri olan “Sen Çal Kapımı”, umarız böyle sürer gider. İzleyiciler, “Savaşçı” için bu dizinin harcanmasından pek memnun olmayabilir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz